busko.tv

4. edycja Festynu 'Postaw na Rodzinę' w Broninie

Stowarzyszenia "Daj Dziecku Nadzieję" zorganizowało Festyn 'Postaw na Rodzinę', który odbył się 16 czerwca br. przy SOSW w Broninie.
Dodano: 2016-06-22, 2019-08-22 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 2340

Są takie wydarzenia, które – przeżyte wspólnie – muszą się zakończyć przyjaźnią... I tym razem nie było inaczej. Atmosfera podczas IV edycji festynu pn. „Postaw na rodzinę”, jak najbardziej sprzyjała zawiązywaniu przyjaźni, tworzeniu więzi, czy po prostu utwierdzeniu się w tym, że jest ktoś kto nas kocha.
4_edycja_postaw_na_rodzine1.jpg

Śmiało można stwierdzić, że idea festynu została zrealizowana w stu procentach. Uczestnicy nie ci najmłodsi, lecz ci starsi, którzy mają obowiązki, jako dorośli dziękowali Nam, że mieli okazję bez stresu i pośpiechu spędzić czas ze swoim dzieckiem.

Rodzina bowiem jest podstawą do prawidłowego funkcjonowania każdego człowieka, jeśli o nią nie zadbamy, to tak jakbyśmy nie dbali o samych siebie. Każdy człowiek potrzebuje rodziny, jak roślina potrzebuje wody. Można zawierać przyjaźnie, mieć grono znajomych na Facebook’u, ale tak naprawdę tylko więzi rodzinne były, są i będą zawsze. Pielęgnując je, inwestujemy w swoją przyszłość z gwarancją, że w sytuacji kryzysowej mamy na kogo liczyć.

4_edycja_postaw_na_rodzine2.jpg

Oczywiście śmiałym stwierdzeniem byłoby napisanie, że festyn przyczynił się ,aby osiągnąć to wszystko. Festyn poprzez dobrą zabawę miał jedynie pokazać, że można... że da się...  że potrzeba tylko trochę chęci, aby kogoś uszczęśliwić. I to udało się zrealizować.

Sama organizacja festynu była możliwa tylko dzięki zaangażowaniu wolontariuszy Stowarzyszenia „Daj Dziecku Nadzieję” (nauczycieli, wychowawców i pracowników SOSW w Broninie) oraz współpracy z Dyrekcją SOSW w Broninie.

Podczas festynu na dzieci i ich opiekunów czekało mnóstwo atrakcji - konkurencje sportowe, pokazy artystyczne, rodzinne grillowanie, pokaz hipoterapii, zjeżdżalnie, trampolina, karuzela, a także najmłodsi mieli okazję obejrzeć policyjny sprzęt.

4_edycja_postaw_na_rodzine4.jpg

Dzieci świetnie bawiły się przy akompaniamencie zespołu "Sekret". Rozpalone tańcem i muzyką serca, można było schłodzić wyśmienitą wodą mineralną Buskowianka, którą dostarczyło Uzdrowisko „Busko-Zdrój S.A”.

Największe podziękowania należą się jednak wolontariuszom, a przede wszystkim uczestnikom festynu, rodzicom, dziadkom, opiekunom i ich pociechom. Bez Was, nie byłoby Nas. Dziękujemy.

Składamy również serdecznie podziękowania sponsorom: firmie „MAR-POL”, Piekarni „Złoty Kłos”, Sanatorium Uzdrowiskowemu „NIDA”, firmie „KWIAT-KOP”, „Ubezpieczeniom Paweł Krzak & Dawid Sobik”. Ponadto składamy podziękowania Członkowi Honorowemu Staroście Buskiem Jerzemu Kolarzowi, bez którego wsparcia realizacja festynu byłaby niewymiernie trudniejsza. Festyn został dofinansowany z budżetu Powiatu Buskiego.
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry