busko.tv

Kliknij i ogladaj

Artur Grzesiak mistrzem Śląska w kulturystyce

13 kwietnia 2014 r., w hali sportowej Zespołu Szkół im. A. Mickiewicza w Lublińcu, odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness, w których uczestniczył Artur Grzesiak.
Dodano: 2014-04-26, 2024-03-25 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 10502

W zawodach wzięło udział blisko 130 zawodników i zawodniczek z 22 klubów z całej Polski. Busczanin Artur Grzesiak, zajął pierwsze miejsce i zdobył złoty medal na śląskich mistrzostwach, pokonując dziesięciu rywali startujących w kategorii wagowej do 80 kg.

artur_grzesiak.jpg

artur_grzesiak1.jpg

artur_grzesiak3.jpg
/fot. www.facebook.com/bodymaniak.klubsportowy/


Dziś, 26 kwietnia, w Nowym Centrum Kongresowym w Kielcach, trwają eliminacje do XXXVIII Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego Artur Grzesiak weźmie w nich udział.

Są to jedyne legalne Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, uznane przez polskie Ministerstwo Sportu i Turystyki. Zwycięzcy otrzymają tytuł "Mistrz Polski", a także możliwość uczestnictwa w rywalizacji na arenie międzynarodowej.

Program zawodów - 26 kwietnia 2014 r. (sobota) Eliminacje i Półfinały

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

/mb/

UWAGA KONKURS!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania związane z kulturystą Arturem Grzesiakiem, właścicielem Klubu Sportowego Bodymaniak. Odpowiedzi na pytania znajdziecie oglądając wywiad z Arturem.

Przejdź do konkursu..

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (1)
     

- (2014-04-27 00:24:18)

jesteś wygrany :) Życzę Ci tego :)Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry