busko.tv

Bal Gimnazjalny w Samorządowym Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju - Część 1. Polonez

W piątek 5 lutego 2016 roku uczniowie Samorządowego Gimnazjum nr 1 w Busku-Zdroju bawili się na Balu Gimnazjalnym trzecioklasistów.
Dodano: 2016-02-18, 2020-04-29 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 4075

Komers czyli pierwszy prawdziwy bal dla uczniów klas trzecich gimnazjum już od kilku lat stał się tradycyjną wspólną zabawą, organizowaną w wielu gimnazjach naszego regionu.

Na początek na salę gimnastyczną w rytmie tradycyjnego poloneza wkroczyli uczniowie klas trzecich. Był to podniosły moment zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli i licznie zgromadzonych rodziców, którzy ze wzruszeniem podziwiali eleganckich młodzieńców i piękne dziewczęta, tańczących z powagą i skupieniem ten staropolski taniec.

komers_sg1081.jpg

Po uroczystym rozpoczęciu balu przez dyrektora Andrzeja Skuberę, głos zabrał burmistrz Henryk Radosz, który wraz z życzeniami pomyślności i sukcesów na nadchodzących egzaminach przekazał młodzieży kosz słodyczy, aby nikomu nie zabrakło energii zarówno podczas zabawy jak i nauki.

komers_sg1088.jpg

komers_sg1077.jpg

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego podziękował w imieniu wszystkich trzecioklasistów swoim nauczycielom, wychowawcom oraz rodzicom za codzienny trud wychowania i nauczania, a następnie zakończył część oficjalną słowami: „Bal Gimnazjalny to czas wspólnej zabawy, to pierwszy bal, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci i naszych sercach” .

komers_sg1034.jpg

Zgodnie z tą zapowiedzią przez cały wieczór młodzież bawiła się świetnie, wciągając do zabawy również swoich nauczycieli i wychowawców.

Zobacz video:

UWAGA:

dvd_logo150.jpg


Pełna wersja filmu z Balu Gimnazjalnego trzecioklasistów
Samorządowego Gimnazjum Nr 1 w Busku-Zdroju

dostępna w formacie HD DVD! (film ok. 90 min. + obszerny fotoreportaż)


Chętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt:

'Realnet" - Sklep komputerowy,
ul. Batorego 4, Busko-Zdrój
tel. 41 378 17 27, kom
600 785 785 (pon.-piątek 9-17, sobota 9-14)


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry