busko.tv

Bal Gimnazjalny w SG nr 2 w Busku-Zdroju - Część 2. Zabawa

14 stycznia 2016 roku uczniowie klas trzecich SG nr 2 w Busku-Zdroju ,,zapalili lampę" w olśniewająco udekorowanej sali gimnastycznej, która rozbłysła w całym swoim majestacie.
Dodano: 2016-02-23, 2019-08-22 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 3193

Bogata, iście barokowa dekoracja przykuwała spojrzenia licznie zgromadzonych rodziców i przyjaciół - głównych aktorów wieczoru - zjawiskowo wyglądających trzecioklasistów.

Honorowych gości wieczoru: Burmistrza Miasta i Gminy p. Waldemara Sikorę, w- ce burmistrza p. Henryka Radosza, przewodniczący Rady Rodziców p. Grzegorza Owsińskiego, jak i pedagogów, rodziców i uczniów, gorąco przywitała dyrektor szkoły p. Beata Borek.

komers_sg1004.jpg


Czerwony dywan, fotografie uczniów widniejące wśród iskrzącej złotem scenerii czwartkowego wieczoru to część ,,oskarowej gali", balu gimnazjalistów, którego motywem przewodnim było hasło: "Hollywood 2016".

Piękni i młodzi, w wytwornych wieczorowych strojach, uczniowie SG rozpoczęli bal pełnym powagi i dostojeństwa polonezem, obfitującym w arcytrudne figury taneczne. Burmistrz p. Waldemar Sikora w pierwszej parze z p. Beatą Borek, z wielką gracją poprowadził korowód tańczących. Młodzież zdumiewała elegancją, wspaniałą prezencją, olśniewała urodą i osobistym wdziękiem.

komers_sg1002.jpg 

Wychowawczynie klas trzecich; p. Beata Lewandowska i p. Maria Nogaś, głęboko poruszone wysokim kunsztem artystycznym swoich podopiecznych, dzielnie sekundowały popisowemu wystąpieniu wychowanków.

 komers_sg1003.jpg

komers_sg1001.jpg

Włodarz gminy p. W. Sikora życzył gimnazjalistom udanej, szampańskiej zabawy, jak i wyjątkowych doznań. Podkreślił, iż to szczególnie utalentowana młodzież, kreatywna i otwarta na to, aby brylować na największych europejskich salonach. W swoim wystąpieniu p. burmistrz zaakcentował również potrzebę nauki. Zaznaczył, iż tylko taka symbioza gwarantuje sukces i powoduje, że człowiek osiąga pełnię szczęścia.

Również Dominika Kumor, ucz. kl. III A, w imieniu braci uczniowskiej, podziękowała dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom za trud włożony w wychowanie i wykształcenie. Podkreśliła, iż najwyższym dobrem jest niezwyciężona moc ducha i mądrość. Te wartości, jak zauważyła Dominika, przyświecają idei wychowania i kształcenia w SG nr 2.

Głębokich wzruszeń nie zabrakło w dalszej części wieczoru, gdzie dominowała muzyka elektroniczna. I tu również uczniowie wyśmienicie zdali egzamin. Na parkiecie królowały różnorodne tańce, w tym ulubiona "belgijka".

komers_sg1005.jpg

Młodzież, w towarzystwie nauczycieli i rodziców, bawiła się znakomicie, Dobra zabawa, szampańskie humory powodowały, iż wieczór na pewno zapisze się w pamięci uczniów jako ten wyśniony, wymarzony, którego wspomnienie długo przetrwa w ich świadomości. Lekki powiew luksusu, wspaniała atmosfera to wyznaczniki balu — Anno Domini 2016.

Na kształt, wizerunek i klimat uroczystości bardzo duży wpływ miała koordynatorka działań rodziców i uczniów kl. trzecich p. Lidia Kumor, która nie szczędziła sił i cennego czasu, aby ten wieczór nabrał szczególnego charakteru.

Za wszystkie działania rodziców, nauczycielom wychowania fizycznego. p. Małgorzacie Gabryś i p. Annie Owsińskiej, podziękowała dyr p. Beacie Borek, która nie szczędziła słów uznania dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację balu. Wyraziła również wdzięczność dla w- ce dyr. szkoły p. Anny Masłowskiej za ogólny wyraz artystyczny komersu.

UWAGA:

dvd_logo150.jpg


Pełna wersja filmu z Balu Gimnazjalnego trzecioklasistów
Samorządowego Gimnazjum Nr 2 w Busku-Zdroju

dostępna w formacie DVD! (film + fotoreportaż)


Chętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt:

'Realnet" - Sklep komputerowy,
ul. Batorego 4, Busko-Zdrój
tel. 41 378 17 27, kom
600 785 785 (pon.-piątek 9-17, sobota 9-14)

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry