busko.tv

Bal w Liceum Ogólnokształcącym w Kazimierzy Wielkiej

Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej balem studniówkowym w minioną sobotę 31 stycznia rozpoczęło serię studniówek w powiecie kazimierskim.
Dodano: 2015-02-09, 2020-06-05 , zródło:
Odslon: 4287

Tradycyjnie od lat w sali gimnastycznej szkoły przygotowanej w wystroju w bajkowym klimacie swoje sto dni do matury zaznaczyły klasy:  III a wychowawcy Marka Burgiela, III b wychowawcy Aleksandry Kwiecień, III c wychowawcy Magdaleny Buckiej, III d wychowawcy Ewy Zapart.

W wyjątkowy i niepowtarzalny klimat balu wprowadzili zebranych prowadzący część oficjalną Patrycja Niedźwiedź z klasy IIId i Piotr Jaworski z klasy III a.

lokazimierza003.jpg

Oficjalnego otwarcia balu dokonał dyrektor LO Włodzimierz Kruszyński, który w imieniu wicedyrektor Joanny Wrzesień i całego grona pedagogicznego życzył uczniom dobrej zabawy, a po niej wytrwałej nauki do czekającego tą grupę młodych ludzi egzaminu maturalnego 2015.

lokazimierza001.jpg 

Były ciepłe życzenia od władz powiatu, które przekazał wicestarosta kazimierski Michał Bucki, od rodziców uczniów, maturzyści podziękowali kwiatami swoim wychowawcom i nauczycielom. Specjalne podziękowania skierowane zostały do organizatorów tego uroczystego spotkania klas maturalnych – do rodziców zorganizowanych w komitecie studniówkowym, którym kierował Sławomir Czapla.

lokazimierza002.jpg
 

Jak nakazuje tradycja bal rozpoczął polonez w wykonaniu każdej klasy osobno, po którym fantastyczna zabawa trwała do białego rana. Kolejne szkoły średnie w powiecie kazimierskim swoje studniówki będą miały: 7 lutego Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach, 14 lutego - Zespół Szkół Zawodowych w Odonowie.

Zapraszamy do obejrzenia obszernego fotoreportażu na stronie kazimieza24.pl

/Robert Gwóźdź/

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Studniówki


Nowe filmy

Wróć do góry