busko.tv

Kliknij i ogladaj

'Buskowianin Roku 2009' - sylwetki kandydatów: Siostra Angela

Już w sobotę 20 marca dowiemy się kto otrzyma tytuł i statuetkę 'Siewcy'. Uroczysta gala 'Buskowianin Roku 2009' rozpocznie się o godz. 17.30 w Buskim Samorządowym Centrum Kultury.
Dodano: 2010-03-19, 2020-12-25 , zródło: busko.com.pl
Odslon: 6023

W miejskim ratuszu 2 marca 2010 roku kapituła w składzie: jej przewodniczący -Piotr Kaleta, Adam Gradzik - przewodniczący Rady Miejskiej, burmistrz Piotr Wąsowicz oraz Bożentyna Pałka-Koruba i Mieczysław Sas - zwycięzcy poprzednich edycji plebiscytu, dokonała wyboru trzech osób pretendujących do tytułu „Buskowianin Roku 2009".

W III edycji Plebiscytu „Buskowianin Roku" nominację otrzymali: Bogdan Orłowski-pedagog, artysta rzeźbiarz oraz społecznik, siostra Angela, osoba aktywnie biorąca udział w wielu charytatywnych przedsięwzięciach, związana z Buskiem od 30 lat oraz Adam Jarubas - marszałek województwa świętokrzyskiego, wspierający wiele dużych przedsięwzięć na terenie Gminy Busko-Zdrój.

 Wybór był trudny, co potwierdzają słowa przewodniczącego kapituły: - Każdy, kto został zgłoszony miał dużo atutów. Myślę, że sam fakt nominacji jest już wielkim wyróżnieniem.

Nagroda „Buskowianin Roku" jest wyróżnieniem burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój dla osób, które aktywnie działają na rzecz lokalnej społeczności oraz, których postawa moralna, jest wzorem do naśladowania.

O tym kto otrzyma tytuł i statuetkę „Siewcy", dowiemy się już 20 marca, bowiem tego dnia w Buskim Samorządowym Centrum Kultury o godz. 17.30 będzie miała miejsce uroczysta gala „Buskowianin Roku 2009".

EHR
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (1)
     

- (2010-05-19 01:49:03)

powinna wygrac jest kochana!

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Reportaże


Nowe filmy

Wróć do góry