busko.tv

Debata przedwyborcza w Solcu-Zdroju. Część 2 - kandydaci do Rady Powiatu

4 listopada o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury odbyła się debata przedwyborcza kandydatów do rady gminy, powiatu oraz na wójta. Była to już druga debata przygotowana przez Stowarzyszenie Kulturalno - Społeczne Solec Zdrój. Zapraszamy do obejrzenia relacji z debaty.
Dodano: 2014-11-14, 2020-07-06 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 3158

W debacie wzięło udział 19 kandydujących: 2 na wójta: Andrzej Gądek i Adam Pałys, 7 do rady powiatu: Robert Gwóźdź, Teresa Janusiewicz, Piotr Kalita, Maria Skrzypiec, Marzena Szlosek, Czesław Sztuk, Anna Wiśniewska i 10 do rady gminy: Łukasz Domański, Bogusław Kunat, Marian Mastaliński, Marcin Nurek, Paweł Patrzałek, Michał Rodak, Michał Skoczylas, Czesław Stępień, Jarosław Zębala, Jan Żubrowski.

 debata_solec102.jpg

debata_solec100.jpg

debata_solec104.jpg

debata_solec105.jpg

debata_solec101.jpg 

Kandydaci zaprezentowali swoje programy wyborcze, po czym odpowiadali na pytania mieszkańców. Na sali panowała gorąca atmosfera, emocje udzielały się wszystkim, zarówno widzom jak i kandydatom.

Debata była ważnym i potrzebnym wydarzeniem w życiu gminy. Świadczy o tym chociażby czas trwania obrad (4 godziny!) oraz ilość przybyłych wyborców, których było blisko 100.

/red/
foto: EKG
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Polityka


Nowe filmy

Wróć do góry