busko.tv

Kliknij i ogladaj

Dzieci z Domu Dziecka w Kazimierzy Wielkiej w Lodziarni Dolce Vita

Od kilku lat lodziarnia Dolce Vita w okresie letnich wakacji, wspólnie z gospodarzami miasta, zaprasza na słodki poczęstunek młodzież uczestniczącą w programie polsko-ukraińskiej międzynarodowej wymiany. W tym roku gośćmi Dolce Vita były dzieci z Domu Dziecka w Kazimierzy Wielkiej wraz z grupą opiekunów wolontariuszy.
Dodano: 2011-04-02, 2022-08-31 , zródło: ponidzie.tv
Odslon: 8356

Korzystając z przerwy w nauce dzieciaki przyjechały na zaproszenie lodziarni by popróbować słodkości. Przyjęcie zaczęło się od deserów lodowych z owocami i bitą śmietaną. Po twarzach małych gości widać było, że bardzo im one smakują.
Dla tych, którzy mimo dużych porcji, nadal nie mieli dość – czekała dodatkowa porcja deseru. Duże wrażenie zrobiła płynna czekolada podana na ciepło. Na koniec każdy gość otrzymał ogromnego czerwonego lizaka w kształcie serca. Mamy nadzieję, że uda się zorganizować podobne przyjęcia jeszcze nie raz.
 
Niech to będzie okazją, by przypomnieć mieszkańcom Buska, że często niedaleko nas, są dzieci, które nie mają pełnych rodzin i czekają na nasz odruch serca. Być może nie zdajemy sobie sprawy, jak niewiele wystarczy by sprawić innym radość – zwłaszcza tym, którzy nie mają jej zbyt wiele na co dzień.

W domu dziecka obecnie mieszka 41 dzieci, w wieku od 2 do 18 lat.
Dla osób, które mają możliwość i chciałyby wesprzeć dzieci z Domu Dziecka w Kazimierzy Wielkiej podajemy dane kontaktowe:

Zespół Placówek Opieki i Wychowania w Kazimierzy Wielkiej,
dyrektor Zbigniewem Zieleniewski,
Tel 509 429 583

 

 
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (1)
     

- (2014-01-18 20:41:45 - IP: ***219.209.125)

to bardzo chwalebna inicjatywa wlascicieli.umieja się dzielić tym co mają, a ze mają takie pyszności to dla dzieci wielka radość. brawoFilmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry