busko.tv

Dzień Mamy i Taty u przedszkolaków z Przedszkola Nr 3

Jak co roku, w piękny majowy dzień, przedszkolaki z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Busku-Zdroju świętowały Dzień Mamy i Taty.
Dodano: 2018-06-15, 2022-08-31 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 2247

 Za miłość, za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet dzieci dziękowały swym rodzicom słowem, tańcem i piosenką, na uroczystym koncercie w BSCK pod hasłem "Świat muzyką malowany".

Zaproszenie na tegoroczny koncert przyjął również burmistrz Waldemar Sikora wraz z małżonką.
Zgodnie z tradycją, uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Barbara Szostak witając wszystkich bardzo serdecznie i życząc niezapomnianych wrażeń.

pp3004.jpg

W uroczysty nastrój wprowadziły wszystkich gości dzieci ze starszych grup tańcząc wspaniałego "charlestona" w strojach z lat dwudziestych.

Następnie na scenę zaczęły wchodzić poszczególne grupy przedszkolaków ze swymi paniami, a wszyscy widzowie z ciekawością, a niekiedy i niemałą trudnością zaczęli wypatrywać swoich dzieci. Każda grupa prezentowała program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyń oraz nauczycieli rytmiki: Beaty Karbowniczek oraz Łukasza Kosały.

Pierwsze na scenie pojawiły się trzylatki z panią B. Karbowniczek i M. Prętką. Dla swych rodziców zatańczyły i zaśpiewały wesołe piosenki. Był to wspaniały sposób, aby dzieci pokazały jak ich kochają.

Po laleczkach i misiach na scenę, razem ze swymi paniami M. Czają i D. Kulczycką weszły pełne wdzięku i uroku biedronki oraz muchomorki.

Piosenkami i tańcem, przygotowanymi pod kierunkiem swych pań sprawiły rodzicom ogromną przyjemność.

Następnie scenę wypełniły różnokolorowe kwiaty i koniki polne z gr. III, pod opieką pań : D. Wyrzyckiej i J. Zoch. Bajkowe stroje oraz ciekawie dobrany repertuar zachwyciły rodziców, którzy ze wzruszeniem podziwiali występ swoich dzieci.

Po nich na scenie porywającym krakowiakiem zaprezentowały się dzieci z gr. II. Razem ze swymi paniami D. Bujny i E. Lepiarz przygotowały program artystyczny, którym zachwyciły rodziców i sprawiły im wiele radości.

Następnie zaprezentowały się dzieci z gr. V. Piękne tęczowe stroje, choreografia i dobrany tematycznie przez panie A. Kułagę i H. Żądło repertuar sprawiły rodzicom ogromną przyjemność, a piosenkami i tańcem dzieci przekazały swą wdzięczność za miłość, troskę i wychowanie.
Niezapomnianych emocji dostarczyły wszystkim dzieci z gr. IV, które zabrały wszystkich w podróż na miotłach w Góry Świętokrzyskie. O ciekawą muzykę, kostiumy, choreografię i rekwizyty zadbały panie : B. Zając i A. Karcz.

pp3014.jpg

Ogromny zachwyt u wszystkich wywołało pojawienie się na scenie grupy sześciolatków w strojach hiszpańskich. Piękne stroje, odpowiednio dobrany repertuar, choreografia przygotowana przez panie M. Molisak i D. Zawiszę oraz taniec dzieci sprawiły, że wzruszeni widzowie nagrodzili ich gromkimi brawami, a występ ten na długo pozostanie w pamięci rodziców.

Dzieci złożyły wszystkim mamom serdeczne życzenia i zaśpiewały dla nich piosenkę po angielsku, której nauczyły się na zajęciach języka angielskiego.

Na zakończenie, do życzeń dla rodziców dołączył się również burmistrz Waldemar Sikora życząc wszystkiego najlepszego z okazji ich święta, a także w ciepłych słowach pogratulował dzieciom wspaniałego występu, ofiarowując im jak zwykle kosz pełen słodyczy.UWAGA:

dvd_logo150.jpg


Pełna wersja filmu z Dnia Mamy i Taty
dostępna w formacie HD lub DVD! (film)


Chętnych na nabycie płyty prosimy o kontakt:

'Realnet" - Sklep komputerowy,
ul. Batorego 4, Busko-Zdrój
tel. 600 786 786, 
tel. 41 378 17 27

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry