busko.tv

Kliknij i ogladaj

Festyn Rodzinny pn. 'Nie Ma Jak Rodzina'

13 czerwca 2014 r., w Muszli Koncertowej Parku Zdrojowego w Busku-Zdroju, odbył się Festyn Rodzinny pn. "Nie Ma Jak Rodzina", który został zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju.
Dodano: 2014-06-16, 2024-03-25 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 7377

Podczas festynu odbył się również Bieg Rodzinny "Zielony kilometr”, którego celem była popularyzacja idei biegania jako najprostszej formy aktywnego wypoczynku oraz promowanie zdrowego stylu życia.

festyn_rodzinny003.jpg

festyn_rodzinny006.jpg

Festyn rodzinny cieszył się dużym zainteresowaniem. Imprezie towarzyszyły występy artystyczne uczniów szkół i przedszkoli z Powiatu Buskiego. Podczas festynu wystąpili również: Zespół Krakowiak z Krakowa,  Zespół taneczny Digress z Połańca oraz Orkiestra Dęta z Huty Szkła ze Staszowa. 

festyn_rodzinny009.jpg

festyn_rodzinny013.jpg

W festynie wzięły udział pielęgniarki z ZOZ w Busku-Zdroju, które dokonywały bezpłatnych pomiarów ciśnienia i poziomu cukru we krwi. Nad bezpieczeństwem podczas imprezy czuwali policjanci z KPP w Busku-Zdroju. 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Buski Jerzy Kolarz./mb/Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry