busko.tv

Festyn Rodzinny 'Wioska Indiańska' w Busku-Zdroju

Pięknego, niedzielnego popołudnia, 5 czerwca po godz. 14.00 na buskich "Gliniankach" odbył się Festyn Rodzinny "Wioska Indiańska". Organizatorem było Niepubliczne Przedszkole "Smerfuś" w Busku-Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia video.
Dodano: 2016-06-22, 2019-09-21 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 3635

Tematem imprezy były gry i zabawy dla najmłodszych i ich rodziców stylizowane na życiu wioski indiańskiej. Na początku dzieci wraz z wychowawczyniami przeszły w barwnym pochodzie z budynków przedszkola na centralne miejsce "Glinianek”. Najmłodsi przystrojeni byli w pióra i barwne ubrania, na ich twarzach widać było barwy – nie tylko wojenne.

festyn_smerfus004.jpg

festyn_smerfus016.jpg

Prowadząca Pani Dyrektor ośrodka nadawała rytm tańcom, w których realizowały się wszystkie dzieci. Uczestnicy śpiewali piosenki w kilku językach, bawili się z gośćmi zaproszonymi przez organizatorów. Odbyło się również pokazowe wręczenie dyplomów ukończenia szkoły.

festyn_smerfus002.jpg

festyn_smerfus039.jpg

Pracownicy przedszkola bardzo sprawnie dystrybuowali wodę, gdyż pogoda i tym samym temperatura naprawdę dopisała. Należy również wspomnieć o licznie zgromadzonych rodzicach, dziadkach którzy z uśmiechem na twarzy szukali swoich pociech na scenie. Zorganizowana przejazdy elektrycznymi busami miejskimi oraz w cieniu drzew jazdę na kucyku.

Festyn zgromadził liczną grupę rodziców z dziećmi, chyba każdy znalazł coś dla siebie, zdobył sprawność indiańską a na pewno spędził miło czas w przyjaznej atmosferze.

tekst i foto: Łukasz Chodór

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry