busko.tv

Kliknij i ogladaj

Jasełka 'Gruchnęła Nowina!' w "Językowej Akademii Przedszkolaka"

Głoszona przez cały zastęp aniołów, anielic i anielątek; były również i diabełki - ale to aniołki w tym roku wiodły prym na obchodach Jasełek Bożonarodzeniowych w "Językowej Akademii Przedszkolaka".
Dodano: 2015-12-24, 2018-04-23 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 3202

Jak co roku, zgromadziliśmy się całymi rodzinami w sali widowiskowej Buskiego Domu Kultury, by podziwiać inscenizację narodzin Jezusa w wykonaniu naszych małych, lecz niezwykle zdolnych aktorów. Było jak zawsze wzruszająco, refleksyjnie ale też i radośnie.

jaselka_jap.jpg

Wszyscy patrzyliśmy z zapartym tchem na odwieczną walkę dobra ze złem - anioły kontra diabełki, rozgrywającą się w komnatach pałacu przebiegłego króla Heroda - co w końcu zatriumfuje?! Wszyscy wiedzieliśmy... a jednak nie mogliśmy się doczekać szczęśliwego zakończenia; dobro oczywiście zagościło jak świat długi i szeroki za sprawą "syna cieśli”, co zostało nagrodzone gromkimi brawami i szczerymi uśmiechami.

Tradycyjnie nie zabrakło również tańców: fantastycznie wykonany przez naszych zerówkowiczów- „jingle bell rock” czy „taniec aniołów”- zaprezentowany z kolei przez naszych najmłodszych podopiecznych, pięknie śpiewanych kolęd i życzeń dla najbliższych w języku polskim oraz angielskim.

jaselka_jap1.jpg

Występy zakończył wspólny, świąteczny taniec, do którego aniołowie, pastuszkowie, królowie i biesy, zaprosiły swą wierną widownię.

Takie przedstawienie to niezwykłe wydarzenie, nie tylko dla małych aktorów ale i nas- nauczycieli oraz zapewne rodziców i opiekunów- serdecznie dziękujemy więc wszystkim za wsparcie, za wspólnie spędzony czas i ogromne zaangażowanie, za powtarzanie ról, za przygotowane stroje, za cierpliwość i wyrozumiałość.

jaselka_jap2.jpg

Dziękujemy również dyrekcji Buskiego Samorządowego Centrum Kultury za umożliwienie Językowej Akademii Przedszkolaka zrealizowania swego występu oraz za przesympatyczną i profesjonalną obsługę techniczną.

I życzymy WSZYSTKIM aby w nadchodzącym roku: "...podawać sobie ręce i uśmiechać się do siebie”.

Osobom zainteresowanym zapisaniem dziecka do Językowej Akademii Przedszkolaka przypominamy, że rekrutacja do przedszkola rozpocznie się 1 lutego 2016 r.

Niepubliczne Przedszkole
Językowa Akademia Przedszkolaka
os. Kościuszki 13, (na parterze bloku) ,
28-100 Busko-Zdrój
tel. kom. 668 109 706; 664 002 230
www.jap.edu.pl

   dvd_logo150.jpg

Jasełka dostępne będą w pełnej wersji na DVDChętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt:

Niepubliczne Przedszkole Językowa Akademia Przedszkolaka
os. Kościuszki 13, tel. kom. 664 002 230 
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry