busko.tv

Kliknij i ogladaj

Komendant buskiej jednostki Policji przechodzi na emeryturę

Od 2 stycznia 2015 r. Świętokrzyski Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach nadinsp. Jarosław Szymczyk powierzył obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Busku-Zdroju dotychczasowemu zastępcy komendanta nadkom. Grzegorzowi Majsakowi.
Dodano: 2015-01-08, 2022-08-31 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 8047

Inspektor Adam Równicki, Komendant Powiatowej Policji w Busku-Zdroju, podczas posiedzenia III Rady Powiatu w Busku-Zdroju, która odbyła się 31 grudnia 2014 roku, oficjalnie poinformował wszystkich zgromadzonych, że z początkiem nowego roku przechodzi na emeryturę.

Decyzja związana jest tylko i wyłącznie ze sprawami osobistymi, dotyczącymi zdrowia i rodziny - poinformował Adam Równicki, Komendant Powiatowej Policji w Busku-Zdroju.

Insp. Adam Równicki służy w policji od 27 lat. Stanowisko Komendanta w buskiej jednostce Policji objął w dniu 18 lipca 2013 r. Pracował w resorcie spraw wewnętrznych w Jędrzejowie, przez 7 lat był komendantem policji w Pińczowie. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Komendant Adam Równicki został wielokrotnie odznaczony - w 2001 r. otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi, w 2008 r. Złotą Odznakę Zasłużonego Policjanta, w 2011 r. Srebrny Medal Za Długoletnia Służbę, zaś w 2014 r. Srebrny Krzyż Zasługi.

Buska jednostka została zostawiona na dobrym poziomie. Był to dla mnie zaszczyt pracować w powiecie buskim - poinformował Adam Równicki, Komendant Powiatowej Policji w Busku-Zdroju.

2 stycznia 2015 roku insp. Adam Równicki Komendant Powiatowy Policji w Busku – Zdroju oficjalnie przeszedł z czynnej służby na emeryturę. Od tego dnia obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Busku – Zdroju pełni nadkom. Grzegorz Majsak.

/mb/
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (1)
     

- (2015-01-22 17:19:26)

Nowym komendantem będzie zastępca komendanta policji w Jędrzejowie.


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry