busko.tv

Kliknij i ogladaj

Koncert rockowy w 'KARCZMIE U CHLOPA' - Lemon Sun

23 lipca 2010r. w karczmie "U CHŁOPA" odbył się niesamowity koncert trzech kapel: Dead Sanity, Exsagor i Lemon Sun. Publiczność nie zawiodła licznie przybywając do karczmy.
Dodano: 2010-07-30, 2021-11-01 , zródło: ponidzie.tv
Odslon: 9573

Koncert był prawdziwą ucztą muzyczną dla fanów mocnego rockowego brzmienia.

Jako pierwszy wstąpił krakowski Lemon Sun. Zespół niezwykle pozytywny, świetna energia. Po uważnym wysłuchaniu koncertu można powiedzieć że ich muzyka jest bardzo przemyślana. Znakomicie współpracująca sekcja rytmiczna, gitara grająca, ze swietnym feelingiem. Ciekawym elementem było używanie przez wokalistki megafonu, który raz dodawał klimatu innym razem dawał kopa. Znakomicie rozkręcili buską publiczność.

u_chlopa_lemon_sun003.jpg 

Drugim zespołem był Exsagor. Miejscowa kapela pociągnęła za sobą buską publiczność,
która w pełnym składzie trwała i szalała pod sceną od pierwszego do ostatniego numeru.
Zespół zagrał z wielką energią i charyzmą. Na pierwszy plan wybijał się rewelacyjny,  mocny wokal z ciekawą barwą, który hipnotyzował publiczność. Charakterystyczną cechą tego zespołu jest wymieszanie typowo metalowego zadzioru  i poweru, z rockowymi, klimatycznymi zagrywkami. Raz melodyjne i szybkie partie po to żeby na chwile zwolnić i zagrać miażdżący "brake down" lub rozsiać rockowy klimat.

u_chlopa_exsagor002.jpg

Na końcu wystąpił Dead Sanity z Mielca. Zespół po prostu storpedował publiczność.
Nieskończona liczba dźwięków przeszywających uszy. Świetne melodyjne riffy, bardzo szybkie solówki to prawdziwa uczta dla fanów tego rodzaju muzyki. Moc jaką niesie ze sobą Dead Sanity była świetnym akcentem na koniec dzisiejszego wieczoru.

u_chlopa_dead_sanity001.jpg 

Zespoły które wystąpiły tego wieczora, pragną bardzo gorąco podziękować buskiej publiczności, która tak licznie przebyła na koncert. Z naszej strony ten koncert był fantastycznym przeżyciem i znakomitą zabawą. Grać i organizować dla Was koncerty to czysta przyjemność. Dziękujemy za wspólną zabawę!!!
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Rozrywka


Nowe filmy

Wróć do góry