busko.tv

Konferencja prasowa Stowarzyszenia Młode Busko STOP Wyburzaniu BSCK

W piątek, 7 lipca w samo południe, Stowarzyszenia Młode Busko zorganizowało konferencję prasową dotyczącą rozbudowy Buskiego Samorządowego Centrum Kultury.
Dodano: 2017-07-07, 2020-06-05 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 2088

Konferencja zorganizowana została przed budynkiem Buskiego Samorządowego Centrum Kultury i wzięli w niej udział przedstawiciele Stowarzyszenia Młode Busko, lokalne media.

Jak informowało Stowarzyszenie "Młode Busko": na wniosek zaniepokojonych mieszkańców, muzyków, pracowników, kinomanów oraz turystów zorganizowało konferencję prasową dotycząca wyburzenia wyremontowanego w 2008 za kwotę 17 000 000 budynku Buskiego Samorządowego Centrum Kultury. Przebudowa zaplanowana przez Burmistrza Buska-Zdroju Waldemara Sikorę ma charakter kosmetyczny i w sposób znikomy wpłynie na funkcjonalność i użyteczność budynku "Domu Kultury".

Zapraszamy do obejrzenia relacji video z konferencji.
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (2)
     

-* (2017-07-12 14:39:44)

W tym wypadku całkowicie wspieram "Młode Busko" w ich proteście. Należy zarządzać gospodarnie i mieć wizje na przyszłość.Nie zabudowywać przestrzeni stanowiącej filtr miasta. Okolice - hali sportowej Stacji Kolejowej czy Góry Kwiatkowej- to też Busko. =Zostawcie włodarze ten budynek BSCK już w spokoju, a teren wokół niech służy na zintegrowane zabawy przedszkolaków, dla których nie ma miejsca w naszym mieście.

- (2017-07-08 20:09:37)

Łukasz nadal bierzesz to co br

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry