busko.tv

Konferencja prasowa z udziałem Wojewody Świętokrzyskiego

W środę, 17 października 2018 roku w Busku-Zdroju, odbyła się konferencja prasowa z udziałem Wojewody Świętokrzyskiego Agaty Wojtyszek.
Dodano: 2018-10-17, 2020-06-02 , zródło:
Odslon: 1354

Konferencja odbyła się przed buskim Zespołem Opieki Zdrowotnej. W wydarzeniu wzięli udział: Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek, Dyrektor Szpitala w Busku-Zdroju Grzegorz Lasak, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Siesławicach Beata Durnaś, kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego, do Rady Powiatu oraz członkowie PiS, w tym m.in Jan Bartosik, Maciej Gawin, Elżbieta Kwiecień-Ząbek, Józef Cepil, Grzegorz Cepil, Michał Grudziński, Rafał Wiśniewski, Paweł Sarna, Kamil Piotrowski, Joanna Majcherczak, Grzegorz Soboń, Grzegorz Jankowski, Janina Skrzypkowska.

Spotkaliśmy się tutaj przed Zakładem Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju, aby przekazać mieszkańcom powiatu buskiego dobre wiadomości. Wielokrotnie spotykałam się z uczestnikami dzisiejszej konferencji, którzy komunikowali potrzeby powiatu buskiego w zakresie służby zdrowia, edukacji czy też zadań drogowych.  Dziś chcę przekazać Państwu informację, o którą zabiegaliśmy wspólnie. Na ręce pana Dyrektora przekazuję symboliczny czek na zakup tomografu dla szpitala w wysokości 1 445 000 zł - mówiła Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek.

konferancja023.jpg

konferancja055.jpg

Przypadł mi udziału i zaszczyt wyrażenia podziękowania przede wszystkim za nie małą kwotę, bo 1 445 000 zł to są ogromne środki, które dzisiaj otrzymuje Szpital Powiatowy w Busku-Zdroju - mówił Dyrektor Szpitala w Busku-Zdroju Grzegorz Lasak.

Podczas konferencji Wojewoda Świętokrzyski Agata Wojtyszek na ręce Dyrektor Szkoły Podstawowej w Siesławicach przekazała 130 tysięcy na doposażenie pracowni komputerowej. Jak mówiła Dyrektor Beata Durnaś: Dziękuję w imieniu dzieci, rodziców, nauczycieli za tak ogromny podarunek.

Zapraszamy do obejrzenia relacji video ze spotkania.
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry