busko.tv

Kliknij i ogladaj

Marcin Marcinkowski "RING Busko" vs. Piotr Waśniewski RMG "Boks” Ożarów

15 czerwca br. w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju, został rozegrany Turniej Bokserski o Puchary Starosty Buskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Busko-Zdrój.

- RMG "Boks” Ożarów - 3 zawodników.

Zawodnicy z Buska wygrali 5 walk - tylko w jednej walce ponieśli porażkę. Globalnie BMUKS "RING"  zwyciężył drużynowe, do naszych zawodników trafiły też nagrody i puchary Starosty Buskiego i Burmistrza Miasta i Gminy. Starosta uhonorował również trenerów symbolicznymi nagrodami pieniężnymi za bardzo dobre przygotowanie zawodników do sezonu.

Najładniejszą walkę Turnieju stoczyły pięściarki Joanna Kmieciak -„RING Busko-Zdrój”(Brązowa Medalistka Mistrzostw Polski w 2014r.)  i Mariola Gazda "Magic Boxing" Brzesko. Pięściarka z Buska walkę wygrała 3 : 0.

Zwycięzcą turnieju został Patryk Głuch z Klubu ”RING” Busko- Zdrój. Najładniejsze zwycięskie walki w kategorii juniorów stoczyli: Bartłomiej Jamioł i Marcin Marcinkowski. Według oceny Sędziów walki turniejowe stały na bardzo wysokim poziomie, co dobrze świadczy o przygotowaniach do Gwardyjskich Mistrzostw Polski Busko-Zdrój 2014r.