busko.tv

Kliknij i ogladaj

MKS ZDRÓJ Busko - Kamienna Brody 2:1

Zasłużonym zwycięstwem drużyny MKS ZDRÓJ Busko zakończył się świąteczny mecz z Kamienną Brody. Pierwsza połowa spotkania po wyrównanej walce zakończyła się wynikiem bezbramkowym.
Dodano: 2011-04-24, 2024-02-28 , zródło: ponidzie.tv
Odslon: 5923

Druga połowa spotkania zdecydowanie należała do buskich piłkarzy.  Pierwsza bramka dla drużyny gospodarzy, zdobyta w 52. minucie przez Sebastiana Krupę  na pewno ucieszyła oko niejednego kibica. Piłka po strzale Krupy odbita przez obrońcę, uderzyła w poprzeczkę i wpadła do bramki. W 83. minucie drugiego gola zdobył wprowadzony na boisko kilka minut wcześniej Paweł Bandura.

W doliczonym czasie goście strzelili kontaktową bramkę ustalając wynik spotkania na 2:1.