busko.tv

Kliknij i ogladaj

Muzyka łączy pokolenia w Przedzkolu nr 3 - fragmenty

Piękną tradycją dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Busku-Zdroju stały się coroczne prezentacje artystyczne organizowane w BSCK. Całość koncertu dostępna w wersji DVD.
Dodano: 2013-06-10, 2021-03-12 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 10331

Piękną tradycją dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Busku-Zdroju stały się coroczne prezentacje artystyczne organizowane w BSCK.

W tym roku koncert przedszkolaków odbył się pod hasłem „Muzyka łączy pokolenia”.

Wszystkich przybyłych na występy gości, rodziców, dziadków, rodzeństwo i znajomych dzieci przywitała dyrektor Barbara Szostak. Wśród bardzo licznie zebranej publiczności znaleźli się również goście honorowi: Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój - Waldemar Sikora, dyrektor ZOPiS w Busku-Zdroju - Jerzy Radziwolski, radny Rady Miejskiej- Maciej Gawin.

W tym roku po raz pierwszy w uroczystym koncercie wzięły również udział dzieci z oddziału zamiejscowego „Wesołe Przedszkole” w Kołaczkowicach.

muzyka_laczy_pokolenia001.JPG 

muzyka_laczy_pokolenia002.JPG 

muzyka_laczy_pokolenia003.JPG 

Tegoroczny koncert rozpoczął się przy dźwiękach poloneza, którego w przepięknych strojach zatańczyły dzieci ze starszych grup wiekowych. Przedszkolaki z poszczególnych grup z ogromnym przejęciem czekały na swój występ, kiedy to zaprezentują bliskim przygotowany pod kierunkiem swych pań program artystyczny.

Rodzice oraz dziadkowie z dużym wzruszeniem słuchali znanych i nuconych z sentymentem piosenek z dzieciństwa oraz czasów swej młodości. Razem z dźwiękami muzyki przenosili się w świat dobranockowych bajek, wrócili pamięcią do lat spędzonych w przedszkolu, wędrowali z taborem cyganów, krakowskim lajkonikiem oraz warszawskim kataryniarzem, kołysali się na falach „ jeziora łabędziego” oraz wsłuchiwali się w rytm dyskotekowych przebojów. Mieli również okazję przekonać się, jak pilnie ich dzieci uczą się w przedszkolu języka angielskiego, gdyż na koniec zaśpiewały kilka piosenek w jęz. angielskim.

muzyka_laczy_pokolenia004.JPG 

Piękna sceneria kwitnącego sadu oraz stroje tematycznie związane z repertuarem z pewnością uatrakcyjniły tę wspaniałą imprezę.

Na koniec uroczystości podziękowanie i gratulacje dla dyrektora, dzieci i nauczycieli złożył burmistrz Waldemar Sikora, który oprócz słów uznania ofiarował dzieciom ogromny kosz słodyczy. 

  


UWAGA:dvd_logo150.jpg

Film z koncertu Przedszkolaków
w Publicznym Przedszkolu Nr 3
dostępny także w formacie DVD!

 

Chętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt:

Publiczne Przedszkole Nr 3 W Busku -Zdroju
os. Sikorskiego 12,
28-100 Busko-Zdrój
tel. 41-378-69-23

lub


Wideofilmowanie 'VIKAM' - Video Foto Studio
Świętokrzyska 51, Zbludowice, 28-100 Busko-Zdrój
tel. 506-069-805 

 


 

Zobacz również:  Językowa Akademia Przedszkolaka : 'Jak mama poznała tatę'. 28 maja 2013 r. dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowej Akademii Przedszkolaka zaprosiły swoich rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty. (foto/video) - zobacz

 

Video: fragmenty przedstawienia.  Pełna wersja dostępna w wersji DVD.

przedszkole_jap_dzien_mamy2m.jpg
kliknij i oglądaj

 

Zobacz również: 'Grunt to Rodzinka' dzieci z Przedszkola nr 2 w Busku-Zdroju dla swoich najbliższych. W czwartkowe popołudnie 23 maja dzieci z Publicznego Przedszkola nr 2 w Busku-Zdroju zaprosiły swoich rodziców i dziadków na prezentację artystyczną, której przyświecało hasło 'Grunt to Rodzinka!'. (foto/video) - zobacz

Video: fragmenty przedstawienia. Pełna wersja dostępna w wersji DVD.

 

przedszkole_nr2_grunt_to_rodzinka_m.jpg
kliknij i oglądaj 

 dvd_logo150.jpg

 Pełna wersja filmu dostępna w formacie DVD! (film + zdjęcia)

 

Chętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt:
Realnet - Sklep komputerowy, ul. Batorego 4, Busko-Zdrój
tel. 41 378 17 27, kom 600 785 785  (pon.-piątek 9-17, sobota 9-14)
lub   604 509 169.
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry