busko.tv

'Najlepsi w sporcie' wyróżnieni

W dniu 30 września br. odbyła się uroczysta sesja Rady Powiatu w Busku-Zdroju, podczas której wręczone zostały puchary i nagrody reprezentacjom szkół biorącym udział w Turnieju Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Buskiego o tytuł "Najlepsi w sporcie" w roku szkolnym 2014/2015.
Dodano: 2015-10-09, 2023-08-30 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 4680

Najlepszy okazał się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku – Zdroju, który otrzymał 3 puchary, mianowicie: za zajęcie I miejsca w klasyfikacji generalnej, dla najlepszej drużyny dziewcząt oraz dla najlepszej drużyny chłopców.

najlepsi_w_sporcie01.jpg

Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 wywalczyła w rozgrywkach turniejowych sprzęt sportowych ufundowany przez Zarząd Powiatu o wartości 1.700 zł.

najlepsi_w_sporcie05.jpg

Puchar Starosty Buskiego oraz II miejsce w klasyfikacji generalnej otrzymała reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Busku – Zdroju, która otrzymała również puchar ex aequo dla najlepszej drużyny chłopców oraz sprzęt sportowy o wartości 1.400 zł.

najlepsi_w_sporcie07.jpg

Puchar za III miejsce i sprzęt sportowy o wartości 1.200 zł. przypadły w tym roku reprezentacji Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych w Busku - Zdroju.

najlepsi_w_sporcie04.jpg

IV miejsce otrzymała reprezentacja Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku - Zdroju. Zdobywcy IV miejsca otrzymali od Zarządu Powiatu sprzęt sportowy o wartości 1.000 zł.

najlepsi_w_sporcie03.jpg

V miejsce zajęła reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Orląt Lwowskich w Stopnicy.

najlepsi_w_sporcie02.jpg

Wszystkim młodym sportowcom serdecznie gratulujemy znakomitych wyników i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

tekst: www.powiat.busko.pl

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     
Wróć do góry