busko.tv

Kliknij i ogladaj

Natalia Paździor walczy o tytuł MasterChefa Juniora

Już 24 kwietnia (niedziela) na antenie TVN wielki finał MasterChefa Juniora! W trzymającym w napięciu do ostatnich minut finale zobaczymy 11-letnią Natalię Paździor i 12-letniego Kubę Tomaszczyka.
Dodano: 2016-04-20, 2019-08-20 , zródło: TVN
Odslon: 6655

W decydującej rundzie mali kucharze będą musieli przygotować menu degustacyjne. Jak sobie poradzą? Komu Ania Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran przyznają prestiżowy tytuł MasterChefa Juniora i wymarzoną statuetkę?

Na tę chwilę Kuba i Natalia czekali od rozpoczęcia programu. By znaleźć się w finale, musieli wykazać się nie tylko ogromnym kulinarnym talentem, ale również pokonać 12 pozostałych uczestników programu. Przed nimi ostatnia prosta na drodze do tytułu pierwszego polskiego MasterChefa Juniora. W najważniejszej z dotychczasowych konkurencji finaliści zmierzą się z popisowym menu degustacyjnym: 2 przystawkami, 2 daniami głównymi oraz pysznym deserem. Na przygotowanie potraw mali kucharze będą mieli 2,5 godziny, ale pierwsze z dań musi trafić na stół Jurorów już po godzinie.

natalia_pazdzior1_2.jpg

- Ja marzę o tej statuetce. Ona jest najważniejsza w tym wszystkim – mówi Natalia Paździor. - To jest najważniejsza nagroda, bo jej nie da się nigdzie kupić. Trzeba na nią sobie zapracować – dodaje Kuba Tomaszczyk.

Zwycięzca programu poza statuetką otrzyma 15 tysięcy złotych i wycieczkę zagraniczną dla całej rodziny. Zanim jednak dojdzie do rozstrzygającej rundy finałowej na planie MasterChefa Juniora spotkają się wszyscy uczestnicy programu. To właśnie oni będą dowodzić Mateuszem Gesslerem i Michelem Moranem. Mistrzowie kuchni będą gotować pod dyktando dzieci. Która z drużyn wygra tę konkurencję?

Zobacz jak będzie wyglądał finał pierwszej polskiej edycji MasterChefa Juniora!

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (2)
     

-Buko (2016-04-24 20:05:30)

Natalia wygrała!!

- (2016-04-20 17:46:29)

Natalia,trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieje,że wygrasz. :)

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry