busko.tv

Kliknij i ogladaj

'Nie bij mnie - kochaj mnie' - niesamowita akcja zawitała do Buska

Już dzi¶, 16 kwietnia w różnych punktach miasta, w ogólnie dostępnych miejscach publicznych w Busku-Zdroju znajdziecie misie, symbolizuj±ce dzieci, w które wymierzona jest agresja rodziców. WeĽmiesz Misia? Zareagujesz na przemoc?
Dodano: 2014-04-16, 2024-03-25 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 7426

Stowarzyszenie "Razem Dzieciom" w Busku-Zdroju podjęło akcję zainicjowan± przez Jurka Owsiaka szefa Fundacji Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy, która ma na celu przypomnieć dorosłym, że nie wolno stosować przemocy wobec bezbronnych osób jakimi s± dzieci.

akcja_mis2.jpg

misie_akcja001.jpg

misie_akcja002.jpgAkcja Mi¶ będzie pokazywać, że dziecko nie jest własno¶ci± rodziców a agresja i przemoc wobec dziecka nie może mieć miejsca.

Opatrzone pluszaki, znajdziecie dzisiaj, 16 kwietnia w różnych punktach miasta, w ogólnie dostępnych miejscach publicznych w Busku-Zdroju. Opatrzone zostan± pro¶b±  „Nie bij mnie – kochaj mnie”.


Mi¶ z opatrunkiem ma nam u¶wiadomić, że agresja któr± do¶wiadcza dziecko od rodzica, opiekuna czy innej dorosłej osoby, pozostawia trwałe ¶lady w jego psychice. Każdy z nas powinien reagować na sygnały wysyłane przez bezbronne dzieci.

 

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     Filmy w kategorii: Aktualno¶ci


Nowe filmy

Wróć do góry