busko.tv

Nowy Komendant KPP w Busku-Zdroju przyjął nowe radiowozy

Nowe pojazdy trafiły na wyposażenie Komendy Powiatowej Policji w Busku-Zdroju oraz Komisariatów Policji w Solcu-Zdroju i Stopnicy. Przyjął je uroczyście nowy Komendant KPP w Busku-Zdroju insp. Jakub Kosiń, powołany na to stanowisko 1 grudnia rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Dariusza Augustyniaka.
Dodano: 2016-12-06, 2019-08-20 , zródło:
Odslon: 3028

Dwa z nowo zakupionych pojazdów to Kia Ceed, a trzeci to Skoda Yeti. Wszystkie samochody są oznakowane. Trafią do Komisariatów Policji w Solcu-Zdroju i Stopnicy, jeden będzie pełnił służbę w Zespole Ruchu Drogowego w Komendzie Powiatowej Policji w Busku-Zdroju.

nowe_radiowozy743.JPG

 nowe_radiowozy759.JPG 

 nowe_radiowozy760.JPG

nowe_radiowozy788.JPG 

Przekazanie nowych radiowozów, które odbyło się w piątek, było możliwe dzięki funduszom otrzymanym od samorządów powiatu buskiego. Wsparcie finansowe samorządów stanowiło 50% wartości zakupionych pojazdów. Drugie 50% kwoty stanowi wkład finansowy z budżetu Policji.

Pojazdy przyjął uroczyście nowy Komendant KPP w Busku-Zdroju insp. Jakub Kosiń, powołany na to stanowisko 1 grudnia rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach insp. Dariusza Augustyniaka.

Warto nadmienić, że samorządy powiatu buskiego od wielu lat wspierają finansowo buską jednostkę. Fundusze przekazywane przez samorządowców przeznaczane są między innymi na dodatkowe służby patrolowe, które policjanci pełnią na terenie powiatu buskiego.

Radiowozy posiadają szereg nowoczesnych systemów zapewniającym policjantom bezpieczeństwo i komfort pracy. Samochody oznakowane są zgodnie z najnowszymi wzorcami. Oklejone są elementami odblaskowymi w kolorze niebieskim i srebrnym. Nowoczesne silniki oraz wyposażenie pojazdów umożliwią Policji jeszcze bardziej skuteczne działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa

Już wkrótce przekazane pojazdy wyjadą na drogi powiatu buskiego, gdzie pełniąc służbę zwiększą bezpieczeństwo w naszym powiecie.  

/TP/ /red/
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry