busko.tv

Odszedł na załużoną emeryturę po 57 latach!

Podczas X Sesji Rady Powiatu w Busku-Zdroju pożegnano Zastępcę Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Busku-Zdroju Eugeniusza Witka, który po 57 latach pracy odszedł na emeryturę.
Dodano: 2015-10-13, 2024-05-24 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 4167

Po otwarciu Sesji, stwierdzeniu quorum, przyjęcie porządku obrad oraz protokołu z IX Sesji Rady Powiatu, przyszedł czas na uroczyste pożegnanie pracownika Powiatowego Zarządu Dróg.

Jest to wzruszająca chwila. Pan Zastępca po długoletniej pracy, odchodzi na zasłużoną emeryturę - mówił Andrzej Gądek Przewodniczący Rady Powiatu w Busku-Zdroju.

Były kwiaty, życzenia, podziękowania i łzy wzruszenia. W imieniu całej Rady Powiatu w Busku-Zdroju najlepsze życzenia z okazji odejścia na emeryturę złożył Przewodniczący. Jak mówił: Życzę Panu spokoju na tej zasłużonej emeryturze i  myślę, że Pan ten czas jeszcze wykorzysta nie tylko odpoczywając, ale w dalszym ciągu doradzając w pewnych sprawach związanych z Powiatowym Zarządem Dróg - mówił Andrzej Gądek Przewodniczący Rady Powiatu w Busku-Zdroju.

Jak wynika z dokumentów z dniem 30 września po 57 latach kończy pracę Pan Eugeniusz Witek Zastępca Dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg - mówił Starosta Buski Jerzy Kolarz.

Bogaty życiorys Eugeniusza Witka przedstawił Krzysztof Tułak Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Busku-Zdroju mówiąc: 57 lat temu Pan Dyrektor Eugeniusz Witek zaczął pracę w drogownictwie. Zaczął pracę w 1957 r. od rejonu, jakim jest eksploatacja dróg publicznych w Busku-Zdroju. Następną firmą w której pracował było Prezydium Powiatowej Rady Narodowej w Busku-Zdroju, pracował jako Kierownik Referatu Dróg. Potem pracował w Powiatowym Zarządzie Dróg Lokalnych, jako Zastępca Kierownika tego Zarządu. Etapem następnym był Rejon Dróg Publicznych w Busku-Zdroju, a także Miejski Zarząd Dróg w Kielcach, gdzie Pan Eugeniusz był Zarządcą dróg na terenie miasta Buska-Zdroju, Chmielnika i Pińczowa. Od 1999 r. miałem już bezpośrednią przyjemność pracować z Panem Eugeniuszem w Powiatowym Zarządzie Dróg w Busku-Zdroju. I do dnia dzisiejszego pełnił tam funkcję Zastępcy Dyrektora.

Na zakończenie Eugeniusz Witek podziękował wszystkim za miłe i serdeczne słowa, które usłyszał podczas Sesji oraz wszystkim osobom, z którymi współpracował przez te lata.

/mb/

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry