busko.tv

Kliknij i ogladaj

Pasowanie na Przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Busku-Zdroju

30.11.2011 r. w Publicznym Przedszkolu nr. 3 w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Impreza ta wpisała się już w tradycję przedszkola i organizowana jest corocznie.
Dodano: 2011-12-05, 2019-08-22 , zródło: ponidzie.tv
Odslon: 6995

Dzieci, przygotowane przez wychowawczynie: panią Dorotę Wyrzycką i panią Marzenę Czaję,w odświętnych strojach i przebraniach, na tle pięknej scenografii zaprezentowały program artystyczny. Maluchy po trzymiesięcznym pobycie w przedszkolu, ku zaskoczeniu wszystkich, potrafiły już recytować krótkie rymowane utwory, śpiewać piosenki, improwizować treści i tańczyć.


Wszystkie dzieci były radosne i dumne z siebie. Był to dowód na zakończenie okresu adaptacyjnego, a rozpoczęcie radosnych lat pobytu w przedszkolu. Uwieńczeniem imprezy był Akt Pasowania, który przypadł Pani Dyrektor Barbarze Szostak. Wszyscy milusińscy, po kolei, byli oficjalnie pasowani na przedszkolaków, za pomocą "magicznego ołówka". Następnie otrzymali pamiątkowe dyplomy odznaki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem.


Rodzice byli pod wrażeniem całej imprezy, mile zaskoczeni i pełni podziwu, iż tak małe dzieci potrafią już występować publicznie, głośno "mówić", spontanicznie tańczyć i bawić się według określonego scenariusza.
Gesty, słowa podziękowań ze strony rodziców oraz uśmiechy na twarzach maluszków utwierdziły wszystkich w przekonaniu, iż warto  podejmować tego typu działania.  

 

fotoreportażUWAGA:dvd_logo150.jpg

Film ze Ślubowania na Przedszkolaka
w Publicznym Przedszkolu Nr 3
dostępny także w formacie DVD!

 

Chętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt:
Wideofilmowanie 'VIKAM' - Video Foto Studio
Świętokrzyska 51, Zbludowice, 28-100 Busko-Zdrój
tel.  506-069-805 

 

 
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Reportaże


Nowe filmy

Wróć do góry