busko.tv

Kliknij i ogladaj

Potrawy Natalii Paździor próbować będzie 'Królowa' polskiej kuchni

Już w najbliższą niedzielę mali kucharze MasterChefa Juniora, będą gotować dla najbardziej wymagającego jurora, którym będzie Magda Gessler. Jak tym razem pójdzie Natalii Paździor?
Dodano: 2016-03-18, 2019-08-22 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 4687

Tym razem na młodych kucharzy czeka wyjątkowa niespodzianka – gość specjalny, królowa polskiej kuchni czyli Magda Gessler! Już niedługo przekonacie się z czym musiała zmierzyć się 11-letnia mieszkanka Zbludowic.

natalia_pazdior_odcinek_5122.jpg

Wizyta, będzie pyszna, słodka, ekscytująca, ale też bardzo trudna. Wszyscy uczestnicy, w tym Natalia Paździor będą musieli przygotować co najmniej trzywarstwowy tort.

natalia_pazdior_odcinek_5.jpg


Magda Gessler i pozostali jurorzy będą oceniali nie tylko jego smak, ale też jego wygląd, dekorację i oryginalność. Młody kucharz, który zwycięży w tej konkurencji zyska wielką przewagę… To on dobierze sobie kompana do gotowania i podzieli pozostałych uczestników na pary. Zadaniem eliminacyjnym będzie bowiem przygotowanie dania popisowego samego Gordona Ramsaya – polędwicy Wellington!

natalia_pazdior_odcinek_512.jpg

Ciekawi jesteście z kim w parze będzie gotować Natalka? Jak poradzą sobie mali geniusze kulinarni oraz jak jurorzy ocenią dania Natalki?
 
Zapraszamy do obejrzenia fragmentu programu, który wyemitowany zostanie już 20 marca o godz. 20.00 na antenie TVN.
 
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (1)
     

-co (2016-07-22 11:43:57)

co

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry