busko.tv

Kliknij i ogladaj

Przegląd Artystyczny w BSCK

16 kwietnia br., w Buskim Samorządowym Centrum Kultury, odbył się Przegląd Artystyczny Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Uczniowie ze wszystkich szkół wykazali się nie tylko zdolnościami wokalnymi, ale również tanecznymi.
Dodano: 2014-04-18, 2021-03-12 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 4255

W Przeglądzie Artystycznym wzięło udział 15 placówek oświatowych - osiem szkół podstawowych, trzy szkoły gimnazjalne, cztery szkoły ponadgimnazjalne oraz trzy formacje taneczne, działające przy Buskim Samorządowym Centrum Kultury.

bsck_przeglad_artystyczny6.jpg

bsck_przeglad_artystyczny1.jpg

bsck_przeglad_artystyczny3.jpg

"Każda ze szkół dostaje nagrodę, podziękowanie, są to z reguły pozycje książkowe, ufundowane przez  Pana Burmistrza Miasta i Gminy Buska-Zdroju, jak również Dyrektora Buskiego Samorządowego Centrum Kultury" - mówiła Mariola Żak - Kierownik Działu Edukacyjno - Artystycznego w BSCK.

bsck_przeglad_artystyczny.jpg

bsck_przeglad_artystyczny2.jpg

bsck_przeglad_artystyczny4.jpg

bsck_przeglad_artystyczny5.jpg

Przegląd Artystyczny Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych, pozwala zarówno dzieciom, jak i młodzieży zaprezentować swoje umiejętności i zdolności artystyczne.

"Po dzisiejszym przeglądzie komisja, obserwatorzy powołani z ramienia Domu Kultury, zbiorą się i wyłonią szkoły, które zostaną zaproszone przez Centrum, do prezentacji podczas imprez organizowanych przez Dom Kultury w Busku-Zdroju" - mówiła Mariola Żak - Kierownik Działu Edukacyjno - Artystycznego w BSCK.
/mb/


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry