busko.tv

Słoneczny Dzień Dziecka w Busku-Zdroju - Mecz piłki nożnej

W niedzielę, 28 maja 2017r., w ramach "Słonecznego Dnia Dziecka", Miejski Stadion w Busku-Zdroju wypełnił się gwiazdami Reprezentacji Artystów Polskich, którzy stanęli w szranki z ekipą PSB Słoneczny Zdrój oraz Buskimi Oldbojami.
Dodano: 2017-05-31, 2020-06-02 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 1138

Kolejne duże wydarzenie za nami. Cieszymy się, że Busko- Zdrój  znów mieli okazję  odwiedzić znani i lubiani. Tuż po evencie usłyszeliśmy wiele pochlebnych opinii dotyczących wydarzenia, więc możemy uznać to za sukces. Uważam, że powinniśmy organizować coraz więcej tego typu przedsięwzięć. Wystarczy rozejrzeć się wokół, aby uświadomić sobie ile bliskich straciliśmy po przegranej walce z nowotworem. A pamiętajmy, że wczesne wykrycie choroby daje realne szanse, aby ją skutecznie zwalczyć - mówił Kamil Wojciechowski, Kierownik Public Relations Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness oraz organizator imprezy.

sloneczny_dzien_dziecka_004.jpg

sloneczny_dzien_dziecka_063.jpg

sloneczny_dzien_dziecka_034.jpg


Jeśli chodzi o sam mecz- zostawiliśmy na boisku ducha walki, ale nie udało się pokonać dobrze zorganizowanej drużyny artystów. Po zaleczeniu kontuzji, zabieramy się za ostry trening, aby następnym razem wypaść dużo lepiej, a tymczasem trzymamy mocno kciuki za Reprezentację Artystów, którzy wezmą udział w mistrzostwach świata w Moskiwe - dodawał Kamil Wojciechowski, Kierownik Public Relations Hotelu Słoneczny Zdrój Medical SPA & Wellness oraz organizator imprezy.

W taśmach zbiórki publicznej zebrano kwotę 5664 zł
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry