busko.tv

Spotkanie w sprawie projektowania i budowy ścieżek rowerowych-transmisja LIVE

W środę, 18 maja o godzinie 17:00 zapraszamy do udziału w otwartym forum informacyjno-warsztatowym z ekspertem od ścieżek i turystyki rowerowej, panem Janem Brzostem. Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej przy Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju.
Dodano: 2022-05-18, 2024-05-24 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 3460

W Polsce z każdym rokiem przybywa ścieżek rowerowych. Do rozbudowy własnej sieci ścieżek rowerowych przygotowuje się również Gmina Busko-Zdrój. O podjętych w tym kierunku działaniach i o przygotowanych wstępnych projektach ratusz poinformował mieszkańców podczas dwóch otwartych spotkań informacyjno-warsztatowych, 13 i 26 kwietnia.

Z racji dużego zainteresowania mieszkańców tą tematyką oraz z uwagi na aktualne trendy turystyczne zapraszamy do udziału w otwartym forum informacyjno-warsztatowym z ekspertem od ścieżek i turystyki rowerowej, panem Janem Brzostem.

 Zobacz

Jan Brzost jest emerytowanym dziennikarzem, od wielu lat zaangażowanym społecznie w promowanie ruchu rowerowego. Dużo podróżuje rowerem po Europie m.in. w krajach jak: Czechy, Słowacja, Węgry. Austria, Włochy, Francja, Niemcy, Dania, Holandia, Szwecja. Posiada głęboką wiedzę i bogate doświadczenie, w szczególności interesuje się trasami rowerowymi pod kątem ich usytuowaniem w terenie i technologii ich wykonania. Uczestniczył w wielu kursokonferencjach z zakresu budowy dróg rowerowych. Od 2012 roku jest prezesem Stowarzyszenia Rowerowa Dąbrowa. Od 2015 roku pełni funkcje doradcze w Zespole Konsultacyjnym ds. Polityki Rowerowej przy Prezydencie Miasta Dąbrowa Górnicza i jako społeczny konsultant infrastruktury rowerowej dla Metropolii Śląsko-Zagłębiowskiej oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. W 2019 r. pan Jan był jednym z prelegentów tematycznych paneli informacyjno-dyskusyjnych towarzyszących X edycji Międzynarodowych Targów Rowerowych Kielce BIKE-EXPO.
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry