busko.tv

Spotkanie z kandydatami do Parlamentu Platformy Obywatelskiej RP w Busku-Zdroju

Poniedziałkowym popołudniem do Buska-Zdroju, na rowerze przyjechała Posłanka na Sejm RP Marzena Okła-Drewnowicz.
Dodano: 2015-10-06, 2019-08-22 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 2822

#MamOdwagęDziałać pod takim hasłem odbywa się rowerowa kampania wyborcza Posłanki na Sejm RP Marzeny Okły-Drewnowicz. Jak zaplanowała w ciągu kilku dni na rowerze ma odwiedzić wszystkie świętokrzyskie powiaty. W poniedziałek Posłanka zawitała do Buska-Zdroju.

okla_drewnowicz101.jpg

okla_drewnowicz102.jpg

okla_drewnowicz100.jpg

okla_drewnowicz104.jpg

O godzinie 15.00 na al. Mickiewicza w Busku-Zdroju rozmawiała z mieszkańcami i kuracjuszami o polityce, życiu, kampanii wyborczej, trudnych sprawach.

Promuję zdrowy styl życia, bardzo aktywny, a przede wszystkim spotykam się z mieszkańcami naszego regionu. Rozmawiamy o tym co zostało zrobione, ale również mówimy o tym co trzeba zrobić, ale to mieszkańcy mówią co według nich przede wszystkim należało by zrobić. Przemierzyłam już sporo kilometrów, ponieważ w sobotę ruszyłam ze Skarżyska Kamiennej przez Starachowice do Ostrowca Świętokrzyskiego. W niedzielę, 4 października ruszyłam z Ostrowca Świętokrzyskiego przez Opatów do Sandomierza. W poniedziałek ruszyliśmy razem ze Staszowa przez Tuczępy, Stopnicę, do Buska-Zdroju - mówiła posłanka na Sejm RP Marzena Okła-Drewnowicz


okla_drewnowicz105.jpg

okla_drewnowicz103.jpg

okla_drewnowicz106.jpg

okla_drewnowicz107.jpg

W poniedziałkowej rowerowej wycieczce Posłance towarzyszyli kandydat do Sejmu RP Andrzej Bydłosz, kandydat do Senatu RP Józef Bryk, Radna Rady Miejskiej w Staszowie Maria Malec, v-ce Prezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach Andrzej Zoch i wolontariusze.
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry