busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówka 2012 w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku

Złoty klucz do bram szkoły przekazany młodzieży na wieczór i noc 28/29 stycznia i sakramentalne słowa dyrektora Sylwestra Pałki - "Panie, Panowie, bal studniówkowy Anno Domini 2012 uważam za otwarty" rozpoczęły przepiękną zabawę tegorocznych maturzystów w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Busku-Zdroju.
Dodano: 2012-02-02, 2020-06-07 , zródło: ponidzie.TV
Odslon: 13874

Oryginalna scenografia szkolnej sali gimnastycznej z grą świateł nadających niepowtarzalną atmosferę zabawie, uroczysty nastrój, obecność wszystkich tych, którzy towarzyszyli tej grupie młodzieży od przyjścia do dalszego kształcenia po gimnazjum w ZST-I aż po dzień dzisiejszy – rodziców, nauczycieli, przedstawicieli instytucji wspomagających proces edukacyjny i uśmiechnięci, pełni energii młodzi ludzie – to wszystko sprawiło, że bal był tu nadzwyczaj udany – do białego, mroźnego poranka.

Swoje „sto dni do matury” zaznaczyli uczniowie klas: III O wychowawcy Krystyny Kalety, IV E wychowawcy Ireny Sobieraj, IV B wychowawcy Ewy Marek, IV F wychowawcy Marcina Krzaka.

studniowka_mechanik002.jpg 

studniowka_mechanik001.jpg 

studniowka_mechanik003.jpg 

Nad całością balu dyskretnie czuwali rodzice z przewodniczącą Komitetu Studniówkowego Anną Magdziak i wiceprzewodniczącym Piotrem Styczniem.

Z koszem pełnym słodyczy i życzeniami dobrej zabawy włączyli się w ten radosny nastrój – w imieniu starosty buskiego Renata Krzemień naczelnik wydziału edukacji starostwa buskiego, Waldemar Sikora burmistrz MiG Busko. Były kwiaty dla pedagogów, podziękowanie za opiekę i doprowadzenie do końca nauki w szkole ponadgimnazjalnej, wdzięczność rodzicom młodych dam i panów za to, że są tu dziś razem na pierwszym prawdziwym balu.

Inaugurujący studniówkę polonez w układzie przygotowanym przez Jolantę Gluzicką a następnie walc perfekcyjnie wykonany przez dwadzieścia par nadał ton i smak temu uroczystemu spotkaniu. Jak bawiła się młodzież – prezentuje załączony fotoreportaż.

 fotoreportaż

 

/Robert Gwóźdź/

 


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (1)
     

-Piotr Zabielski b.m.Buska (2012-02-13 14:21:03)

Z sympatia przyblizam sobie atmosfere studniowek jakie sa na buskich stronach internetowych.Dzieku temu mam nieco tez i mam atmosfery Buska-Zdroju na emigracji. Zauwazam, ze naprawde bardzo malo jest radosci w mlodziezy. Jezeli usmiechu, radosci nie widac w galowym tancu to czy pojawia sie ona w zyciu codziennym mlodziezy ? ...rowniez buskiej. Druga sprawa to
mozliwosc uczestniczenia z uczniami samych nauczycieli w Polonezie, chociaz we fragmencie. To WY jako pedagodzy wprowadzacie mlodziez w dorosle zycie.
Jezeli lamie jakies tradycje to wybaczcie. Generalnie widze,nie tylko ze 100-dniowek, ze mlodziez BUSKA jest rowniez wspaniala. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Studniówki


Nowe filmy

Wróć do góry