busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówka 2013: Zespoł Szkół Zawodowych im. S. Staszica w Pińczowie - część oficjalna

W sobotę 2 lutego, na balu studniówkowym bawiła się młodzież Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie. Na miejsce balu wybrano dom weselny 'Zakątek', który mieści się we Wrocieryżu w gminie Michałów.
Dodano: 2012-02-28, 2020-06-07 , zródło: ponidzie.TV
Odslon: 4973

W sobotę 2 lutego, na balu studniówkowym bawiła się młodzież Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Pińczowie. Na miejsce balu wybrano dom weselny 'Zakątek', który mieści się we Wrocieryżu w gminie Michałów.

Tej wyjątkowej nocy bawili się uczniowie sześciu klas: 3a, 3b, 4 TI, 4 TM, 4 TE, 4 TB. Wszystkich serdecznie powitał dyrektor szkoły Tadeusz Niewygoda, który dokonał oficjalnego otwarcia balu. Przyznał, żel studniówka to sygnał przypominający o zbliżającej się maturze, to także czas na to, by określić swoje życiowe decyzje. Dyrektor odczytał list, który do młodzieży skierowała Świętokrzyski Kurator Oświaty Małgorzata Muzoł. Do maturzystów z życzeniami udanej zabawy i dobrych wyników podczas egzaminów zwrócili się również zaproszeni goście.

 

 zsz_studniowka2.jpg

zsz_studniowka3.jpg 

Poseł Mirosław Pawlak podziękował za zaproszenie i życzył wszystkim wspaniałych wspomnień, dobrych wyborów, a w przyszłości  znalezienia pracy w kraju. Starosta Jan Moskwa zaproponował, by tego wyjątkowego wieczoru uczniowie zapomnieli o nauce i po prostu dobrze się bawili. Burmistrz Włodzimierz Badurak, który pracował w ZSZ i czuje się ze szkołą bardzo związany, życzył, aby bawiącym się na studniówce spełniły się wszystkie marzenia.

 zsz_studniowka1.jpg

 Młodzież podziękowała swym nauczycielom, wychowawcom, dyrekcji oraz rodzicom za czas jej poświęcony. Do podziękowań dołączono wspaniałe bukiety kwiatów. Nie zabrakło również poloneza, którego poprowadził dyrektor szkoły wraz z uczennicą.

 zsz_studniowka4.jpg

Do tańca przyłączyli się również zastępcy dyrektora oraz wychowawcy klas. Oficjalną część studniówki zakończył krótki walc. A potem bawiono się… do rana.

 
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry