busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówka 2014: Liceum Ogólnokształcące w Kazimierzy Wielkiej

Na symboliczne 100 dni przed maturą młodzież, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście bawili się 1 lutego w przepięknie udekorowanej hali sportowej szkoły na Balu Studniówkowym w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej.
Dodano: 2014-02-04, 2020-06-05 , zródło:
Odslon: 7514

Na symboliczne 100 dni przed maturą młodzież, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice i zaproszeni goście bawili się 1 lutego w przepięknie udekorowanej hali sportowej szkoły na Balu Studniówkowym w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej.

Zainaugurował go tradycyjny polonez, który kolejno wykonali uczniowie pięciu klas trzecich – III a wychowawcy Anny Adamusik, III b wychowawcy Joanny Wrzesień, III c wychowawcy Marioli Czarny, III d wychowawcy Agnieszki Sambur, III e wychowawcy Agnieszki Lebdy.

Oficjalnego rozpoczęcia balu i powitania przybyłych gości dokonał dyrektor liceum, Włodzimierz Kruszyński. Przekazał na ten uroczysty wieczór i noc przedstawicielom młodzieży Złoty Magiczny Klucz do Dorosłości, który zapewni  im świetną zabawę i wspaniałą atmosferę studniówki.

liceum002.jpg

Równocześnie jest symbolem dojrzałości i odpowiedzialności za szkołę jej tradycje, prestiż i wizerunek na czas balu i kolejne dni po nim aż do ukończenia kształcenia w szkole ponadgimnazjalnej i egzamin maturalny a potem … już w samodzielnym życiu które każdy z dzisiejszych absolwentów ułoży sobie na własny rachunek.

liceum011.jpg

W ciepłych, serdecznych słowach do zebranych na sali zwrócił się  starosta kazimierski Jan Nowak który podkreślił niepowtarzalną atmosferę kolejnych studniówek w kazimierskim liceum oraz życzył wraz z obecnym swoim zastępcą – absolwentem „Skłodowskiej” Michałem Buckim wspaniałej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Z podziękowaniem dla wszystkich – rodziców, nauczycieli, młodzieży – którzy uczestniczyli w przygotowaniu tego wyjątkowego balu wystąpiła przewodnicząca Komitetu Studniówkowego Iwona Gącik.

liceum031.jpg

Całość pierwszej oficjalnej części balu znakomicie poprowadzili Patrycja Serwa z klasy III b i Mateusz Dębski z klasy III c  a jego zwieńczeniem był program artystyczny wprowadzający w klimat spotkania. Po niej dobra zabawa trwała do białego rana przerywana przyjęciem i pokrojeniem przez przewodniczących klas studniówkowego tortu – prezentu od rodziców dla uczniów i tradycyjnej w tym liceum przesympatycznej części kabaretowej.

liceum010.jpg
/fot. Robert Gwóźdź/

Jak przebiegała studniówka w kazimierskim liceum – patrz załączona relacja - bo warto tam było być, wtopić się w tą naprawdę niepowtarzalną atmosferę. W ten szyk, styl, klasę i wspaniałą żywiołową zabawę !

/Robert Gwóźdź/
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry