busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówka 2014: Zespół Szkół Rolniczych w Cudzynowicach

O godzinie 19 na parkiet sali gimnastycznej, udekorowanej przez uczniów w stylu starodawnego zamku, wkroczyli maturzyści Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach. Stylowy polonez odtańczony z całym dostojeństwem, przez młodych ludzi - już niedługo absolwentów tej szkoły, nagrodzony został przez ich rodziców oraz zgromadzonych gości uroczystego spotkania gromkimi brawami.
Dodano: 2014-01-29, 2020-06-07 , zródło: Robert Gwóźdź
Odslon: 8369

O godzinie 19 na parkiet sali gimnastycznej, udekorowanej przez uczniów w stylu starodawnego zamku, wkroczyli maturzyści Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach.

Stylowy polonez odtańczony z całym dostojeństwem, przez młodych ludzi - już niedługo absolwentów tej szkoły, nagrodzony został przez ich rodziców oraz zgromadzonych gości uroczystego spotkania gromkimi brawami.

Bal oficjalnie zainaugurowali, przekazując przedstawicielom młodzieży, w ten wyjątkowy dla nich wieczór i noc, klucze od szkoły dyrektorzy - Jacek Nowak i Andrzej Kowalik. Mając już pełnię władzy, uczestnicy studniówki wyposażyli swoich dyrektorów w stylowe stroje stosowne do klimatu całego balu, przejmując dalsze jego prowadzenie.

„Wywołany do tablicy” starosta kazimierski - Jan Nowak życzył pomyślności na maturze, dobrych dla każdego z osobna wyborów dalszej drogi życiowej, ale przede wszystkim udanego balu, który w takiej formule jest jedyny i niepowtarzalny.

studniowka_cudzynowice001.jpg 

Z ciepłymi życzeniami dla maturzystów wystąpił burmistrz Miasta i Gminy Kazimierza Wielka przekazując przy tym przedstawicielom maturzystów prezent – długopis w stylowym opakowaniu z okolicznościową dedykacją na nadchodzący majowy czas egzaminów - "Długopis srebrny, kokardka w czerwieni kolorze maturę napisać na pewno pomoże. Tylko, żeby długopis zadziałał skutecznie musisz wiedzy dużo mieć w głowie koniecznie! Sprawdził to na sobie – dlatego w to wierzy Tadeusz Knopek – burmistrz Kazimierzy” – na szczęście i powodzenie w ich pomyślnym zaliczeniu.

Jak zwykle z humorem przyłączył się do składanych życzeń wieloletni przyjaciel i gość honorowy szkoły eurodeputowany Czesław Siekierski.

Słowa podziękowania wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego balu, skierowała do zebranych przewodnicząca komitetu studniówkowego - Dorota Nowacka.

Była i chwila radosnego podsumowania okresu nauki z podziękowaniem wychowawcom i prowadzących ich do dorosłości nauczycielom. Pyszną, szlagierową zabawę rozpoczął walc profesorski, po którym już tylko do bladego świtu królowała muzyka, taniec i doskonały nastrój przerywane humorystycznymi prezentacjami artystycznymi w wykonaniu przyszłych absolwentów.

Studniówkę 2014 mieli uczniowie klas: IV (technik informatyk) - wychowawca Łukasz Gądzik, IV (technik ekonomista) - wychowawca Beata Szmigiel, IV (technik agrobiznesu) - wychowawca Iwona Widłak, III liceum ogólnokształcącego - wychowawca Małgorzata Milk.

 

fotoreportaż

     
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (1)
     

- (2014-01-30 10:47:54)

a Kiedy będą zdjęcia??

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry