busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówka 2015: ZSP im. Orląt Lwowskich w Stopnicy

W gościnnych murach zamku kazimierzowskiego Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy wieczorem 7 lutego br. odbyła się zabawa studniówkowa. Bohaterami tego balu byli uczniowie klasy IIIa, tegoroczni maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi.
Dodano: 2015-02-09, 2020-06-11 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 6228

Piękne sukienki, garnitury i fryzury podkreśliły ważność tego wydarzenia dla uczniów. Bal rozpoczął się wystąpieniem uczniów, którzy wręczając piękne bukiety kwiatów dziękowali dyrekcji, wychowawcy, nauczycielom i rodzicom za wszelki trud i opiekę.

Po wystąpieniach Dyrektora Szkoły Teresy Wójcik oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica Ryszarda Zycha, którzy życzyli dobrej zabawy ale i dobrych wyników na maturze, tradycyjnym polonezem rozpoczęto bal, który poprowadzili Dyrektor Szkoły Teresa Wójcik wraz wychowawcą klasy Piotrem Owsińskim. Uczniowie zatańczyli z powagą i przejęciem, pięknie i dostojnie.

 zsp_stopnica_studniowka001.jpg

Potem walcem tańczonym przez nauczycieli wraz z uczniami zaczęła się zabawa do białego rana. Wielu rodziców, którzy byli organizatorami zabawy wzruszało się i czuwało nad całością do końca studniówki.

stopnica55.jpg
/foto: Michał Siekierski, mb/

Tradycją studniówek stopnickich jest tzw. polonez tupany, który o północy tańczą uczniowie przebrani w dowolny, często śmieszny i zaskakujący sposób. W tym roku było podobnie. Wiele śmiechu wywołały pomysły uczniów na przebranie oraz sposób tańca w trochę innym rytmie.

Będzie co wspominać, a wrażenia tegorocznych absolwentów zachęcą nowych uczniów do nauki w Stopnicy.

Zapraszamy do obejrzenia obszernego fotoreportażu na stronie busko.com.pl

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (1)
     

-o (2015-03-14 15:49:16)

Jak nazywa się kapela z tej studniówki?

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Studniówki


Nowe filmy

Wróć do góry