busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówka 2015: ZSTIO w Busku-Zdroju - polonez

Bal studniówkowy w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Wielkiego w Busku-Zdroju, który odbył się w minioną sobotę 24 stycznia, trafił równo w sto dni przed rozpoczęciem majowych egzaminów dojrzałości. Zapraszamy do obejrzenia pierwszej części. Wkrótce kolejne video.
Dodano: 2015-01-27, 2020-06-05 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 8705

Pomysł na studniówkę maturzystów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Busku-Zdroju o wiodących kierunkach budowlanych, której patronem jest król Kazimierz Wielki w przestronnych, stylowych wnętrzach Pałacu w Konarach był trafiony w „dziesiątkę”.

 

budowlanka143.jpg

Jak na królewską szkołę przystało bal był w iście królewskiej oprawie. Głównymi aktorami tego wieczoru i nocy byli tegoroczni maturzyści, uczniowie trzech klas - IV TG/H - wychowawczyni Beaty Stańko, IV TA - wychowawcy Grzegorza Owsińskiego, IV TB/K - wychowawcy Sławomira Maja.

budowlanka167.jpg

Oficjalnego otwarcia balu dokonała dyrektor szkoły Lucyna Wojnowska, życząc swoim uczniom-maturzystom, stojących na progu dorosłości celujących ocen na egzaminie dojrzałości. Przekazała wraz z nimi prezent dla każdej klasy - "magiczny zegar", mający szczęśliwie odmierzać czas do 4 maja.

budowlanka151.jpg

Do życzeń dołączyli się zaproszeni starosta buski Jerzy Kolarz i przewodniczący Rady Powiatu Andrzej Gądek, burmistrz MiG Busko Waldemar Sikora przekazując młodym ludziom kosze słodkości z przynoszącymi od zawsze szczęście „słonikami szczęścia”.

budowlanka142.jpg

Młodzież dziękując za czteroletnią edukację i opiekę przekazali na ręce dyrektor Wojnowskiej dla całego grona pedagogicznego i obsługi okazałych rozmiarów tort w kształcie budynku przy ul. Bohaterów Warszawy ze strzelającymi w górę fajerwerkami – co było dla wszystkich bardzo miłym zaskoczeniem.

budowlanka130.jpg

Bal rozpoczął jak zawsze polonez, który tradycyjnie już po raz piętnasty poprowadzili w pierwszej parze dyrektor Lucyna Wojnowska i prof. Grzegorz Owsiński.

budowlanka103.jpg

Zabawa studniówkowa popularnej „budowlanki” w Pałacu w Konarach - jak każe tradycja – trwała do białego rana. Jak się bawili młodzi ludzie – patrz załączony fotoreportaż.

/Robert Gwóźdź/
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (2)
     

- (2015-01-27 17:22:44)

Elegancko ! :)

- (2015-01-27 16:59:31)

PIEKNIE PIEKNIE CUDOWNIE ;)

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Studniówki


Nowe filmy

Wróć do góry