busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówka 2016: LO im. Hugona Kołłątaja w Pińczowie - Część oficjalna

Swój bal studniówkowy w szykownych wnętrzach Pałacu w Konarach mieli uczniowie klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego im Hugona Kołłątaja w Pińczowie.
Dodano: 2016-02-12, 2018-04-23 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 2310

Swój bal studniówkowy w szykownych wnętrzach Pałacu w Konarach mieli 8 stycznia uczniowie klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego im Hugona Kołłątaja w Pińczowie.

Oni też zainaugurowali studniówki na Ponidziu. Jak przystało na jedną z najstarszych szkół średnich w Polsce – powstała w roku 1551 – spotkanie miało podniosły, specyficzny od lat utrwalany poprzez swoich absolwentów klimat, mimo iż po raz pierwszy w historii bal odbywał się poza murami szacownego liceum.

lo_pinczow030.jpg

lo_pinczow042.jpg

Uroczyste spotkanie maturzystów rozpoczęła przewodnicząca samorządu uczniowskiego Sylwia Dora z akademickiej klasy III a, witając zaproszonych gości, którymi byli wicestarosta pińczowski Ryszard Barna, dyrektor szkoły Anna Golik, wychowawców klas trzecich – III a Mirosława Tutaj, III b Marzena Prażuch, III c Katarzyna Opis, III d Wojciech Koza, rodziców uczniów i głównych aktorów tego balu, maturzystów z osobami towarzyszącymi. Tradycyjnego poloneza poprowadziła Pani Dyrektor Anna Golik a prowadząca inaugurację zabawy Sylwia Doda zaprosiła wicestarostę i wychowawców klas.

Przepiękne kreacje pań, szarmanccy panowie dodawały szyku rozpoczynającemu studniówkę polonezowi a potem już w swobodnej, radosnej zabawie do białego rana kapitalnie prowadzonej przez didżeja trwały „pląsy” młodych ludzi z pińczowskiego Kołłątaja. W trakcie balu były różnego rodzaju niespodzianki, zabawy, autorskie maturzystów scenki kabaretowe.

lo_pinczow103.jpg
tekst i foto Robert Gwóźdź

Działo się wszystkiego dostatnio - na luzie, z humorem i młodzieńczą werwą. Aby sił i energii nie brakowało tańczącym, organizatorzy studniówki na jej początku przekazali ogromny tort ze stosowną dedykacją, który wzmocnił doskonały nastrój balu. Jak było na pierwszej studniówce na Ponidziu – patrz relacja.

Zapraszamy do obejrzenia obszernego fotoreportażu na stronie www.pinczow24.pl


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry