busko.tv

Studniówka 2017 w ZSZ w Odonowie

"Euforia" nowoczesny, przestronny obiekt w Gabułtowie, w którym można zorganizować każdą imprezę był w sobotę 21 stycznia br. miejscem balu studniówkowego uczniów klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych w Odonowie.
Dodano: 2017-01-30, 2020-06-11 , zródło: Robert Gwóźdź
Odslon: 3018

Swoje „sto dni do matury” podkreśliła młodzież pyszną, żywiołową zabawą do białego rana z klas IV a technikum wychowawcy prof. Teresy Gawlik, kształcącego specjalistów w zakresie logistyki, hotelarstwa, III LO wychowawcy Mariusza Stępnia, kształcącej poza programem licealnym w poszerzonym zakresie specjalistycznym dodatkowe umiejętności - ratowników medycznych, bezpieczeństwo wewnętrzne we współpracy z ośrodkami wojskowymi, uczelniami wyższymi, komendami Policji, Straży Pożarnej.

stdn_odonow009.jpg

stdn_odonow128.jpg

Gościem honorowym balu był starosta kazimierski Jan Nowak, który składając młodzieży życzenia udanego balu studniówkowego i bardzo dobrych wyników egzaminu maturalnego z szacunkiem odniósł się do roli szkoły, jaką swoją działalnością odgrywa na terenie powiatu.

Podziękowania dyrekcji i kadrze pedagogicznej za opiekę i wprowadzenie tej grupy młodych ludzi do dorosłości złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców Anna Grudzień. Bal maturalny 2017 otworzyła uroczyście dyrektor ZSZ Jolanta Mizio przekazując na ręce prowadzących część oficjalną uczniów Klaudii Zamojskiej i Dawida Borzęckiego władanie nad zabawą do białego rana. Był tradycyjny polonez, walc profesorski, tort okolicznościowy i …. cudowna atmosfera wspólnej, radosnej zabawy. Jak było – patrz załączona relacja.

tekst i foto: Robert Gwóźdź

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry