busko.tv

Studniówka 2017: ZSP w Wodzisławiu - Zabawa

W sobotę, 28 stycznia punktualnie o godzinie 19 rozpoczęła się studniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu.
Dodano: 2017-02-01, 2020-06-11 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 1968

Maturzyści swój bal zorganizowali w Domu Weselnym Mili Moli w Rakowie, koło Jędrzejowa. W balu wzięli udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu - klasa IIIA z wychowawczynią Martą Czerwik oraz klasa IIIB z wychowawczynią Zdzisławą Kaczor. Na studniówce bawiło się ponad 100 osób - uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi.

2wodzislaw099.jpg

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i goście życzyli uczniom ZSP w Wodzisławiu udanej studniówkowi, dobrze zdanej matury i dobrych wyborów w zbliżającym się wielkimi krokami dorosłym życiu.

Tradycyjny polonez rozpoczął bal maturalny zwany studniówką uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w ZSP w Wodzisławiu. Studniówka to taki niepowtarzalny bal wpisany w kalendarz szkoły. Życzę Wam udanej studniówki i matury - mówił dyrektor szkoły ZSP w Wodzisławiu Tadeusz Mendrala.

2wodzislaw119.jpg

2wodzislaw192.jpg
foto: E. Kumor

Młodzież podziękowała wychowawcom oraz rodzicom za trud włożony w wychowanie i edukację. Wręczyli piękne bukiety kwiatów.

Bal studniówkowy trwał do białego rana!

Redakcja portalu jedrzejow.info życzy wszystkim maturzystom dobrze zdanej matury oraz sukcesów w dorosłym życiu i zaprasza do obejrzenia fotoreportażu ze Studniówki 2017.

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry