busko.tv

Studniówka 2019: LO w Kazimierzy Wielkiej - Polonez - Klasa IIIc

Wzorem roku ubiegłego tegoroczni maturzyści Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej swoje sto dni do egzaminu - jak podkreślił na rozpoczęciu balu dyrektor Włodzimierz Kruszyński.
Dodano: 2019-02-19, 2021-11-07 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 2508

Właśnie 26 stycznia, równo sto dni do rozpoczęcia matur uczniowie kazimierskiego LO zorganizowali swoją studniówkę w przepięknym lokalu Gościniec w Czuszowie. Bawiły się klasy – III a wychowawcy prof. Agnieszki Buczak, III b - wychowawcy prof. Agnieszki Sambur, III c - wychowawcy Iwony Stankiewicz-Siudak. Uroczyste spotkanie, które muzycznie rewelacyjnie prowadził zespół "Flet" z Topoli rozpoczął polonez. Który każda klasa odtańczyła w innym układzie podkreślając tym swoją grupową tożsamość.

lo178.jpg

lo219.jpg
fot. Robert Gwóźdź, red

W pierwszej parze rozpoczęli go oboje dyrektorzy liceum – Włodzimierz Kruszyński z wicedyrektor Joanną Wrzesień. Gośćmi honorowymi balu byli starosta kazimierski Jan Nowak i przewodniczący Rady Powiatu Jerzy Bojanowicz a nad całością tego uroczystego spotkania czuwał Komitet Studniówkowy złożony z rodziców uczniów, któremu przewodziła Marzena Baran. Było dużo radości, uśmiechu, doskonałej zabawy jak przystało na studniówki – do białego rana.

Na kolejnej studniówce w powiecie kazimierskim bawić się będzie 1 lutego w lokalu w Działoszycach młodzież Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach.

tekst Robert Gwóźdź

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu na portalu www.kazimierza24.pl//studniowka-w-lo-kazimierza-wielka-fotonowe-video,,,,1,28096,n.html
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry