busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówki 2012: Zespół Szkoł Ponadgimnazjalnych nr 1 w Busku cz 1 - Polonez

Swoje "sto dni do matury" zaznaczyła młodzież pięciu klas kończących w tym roku swoją edukację w szkole średniej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju.
Dodano: 2012-02-18, 2020-06-07 , zródło: ponidzie.TV
Odslon: 14152

Szykowna studniówka zorganizowana  była w hali sportowej PMOS przy ul. Kusocińskiego, która jako jedyna mogła pomieścić tak liczną grupę bawiących się.

Stylowy, ciepły kolorystycznie wystrój, organizacja i program balu, nastrajał do cudownej zabawy. Ten magiczny, jedyny taki i niepowtarzalny bal rozpoczęli prowadzący część oficjalną Magdalena Kulig z klasy III a i Michał Sagan z klasy IV h zaproszeniem do jego otwarcia przez przewodniczącą Komitetu Studniówkowego Barbarę Ludwikowską i dyrektora szkoły Andrzeja Bilewskiego, którzy z życzeniami dynamicznej zabawy zainaugurowali go prowadząc tradycyjnego poloneza. Młodzież do tego koronnego na studniówce tańca przygotowywała prof. Ewa Dytkowska i w tej najważniejszej odsłonie wypadł doskonale.

 

studniowka_busko_zsp003.jpg 

 studniowka_busko_zsp002.jpg

 

Po nim była sentymentalna podróż każdej klasy do początków nauki w tej szkole i kolejnych lat spędzonych pod opiekuńczymi skrzydłami swoich wychowawców, a podziękowaniem były statuetki „Anioły Wdzięczności”  i … nie skrywane wzruszenie obu stron. To tu dorastaliśmy, tu wykuwał się nasz wizerunek świata, tu uczyliśmy się jak żyć, jak układać sobie dorosłość, jak radzić sobie z problemami. Ścierała się w dyskusjach z wykładowcami nasza młodzieńcza zadziorność z ich fachowością, spokojem i doświadczeniem życiowym czego efektem jest dzisiejszy bal – bal ludzi dorosłych, którzy ten pierwszy krok do owej dorosłości robią u boku dyrektora, wychowawców klas, nauczycieli i tych, którzy swoim wysiłkiem i zaangażowaniem tą studniówkę przygotowali - naszych rodziców. Za to za wszystkie dobre rady i przyjacielską dłoń – dziękujemy – mówili przedstawiciele młodzieży. 


studniowka_busko_zsp001.jpg 


Były kwiaty, serdeczne uściski podziękowania, nieco łez szczęścia i szczery  uśmiech. A potem do białego rana królowały już tylko - doskonałe nastroje, radość ze wspólnej zabawy, dobra muzyka, dynamiczny taniec  i przeświadczenie, że tym balem otwarły się dla tej grupy młodych ludzi drzwi do dorosłości, samodzielności i odpowiedzialności za swój los.

Studniówkę 2012 w ZSP Nr 1 miały klasy: liceum – III a wychowawcy Justyny Szumilas, III b wychowawcy Anety Wójcikiewicz, technikum – IV a (tech. ekonomiczne) wychowawcy Teodozji Plebańczyk, IV g (tech. gastronomiczne) wychowawcy Katarzyny Majcher, IV h (tech. hotelarskie) wychowawcy Krystyny Kaszuby.

 

 fotoreportaż

/Robert Gwóźdź/


Czytaj więcej o Studniówkach 2012

 

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Studniówki


Nowe filmy

Wróć do góry