busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówki 2012: Zespoł Szkół Zawodowych w Pińczowie

Dom Weselny "Palais Blanc" w Siesławicach wybrała młodzież ZSZ w Pińczowie na swój bal studniówkowy. Honory gospodarza uroczystości pełniła przewodnicząca Komitetu Studniówkowego Barbara Najberek, a część oficjalną prowadzili uczniowie klasy IV Technikum Ekonomicznego Karolina Zachariasz i Paweł Konofal.
Dodano: 2012-02-11, 2020-06-07 , zródło: ponidzie.TV
Odslon: 10994

Bal rozpoczął się od podziękowania i wręczania kwiatów dla pedagogów, których trud przełożył się na przygotowanie do dorosłego, samodzielnego życia a za „sto dni” do zbliżających się matur. A w tym roku kończy kształcenie w szkole ponadgimnazjalnej liczna grupa z pięciu klas – szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Zawodowych. Klasa III LP – wychowawcy Renaty Łaganowskiej, IV TB – wychowawcy Krzysztofa Dusika, IV T inf. – wychowawcy Moniki Ziółkowskiej- Skrobały, IV TH – wychowawcy Ewy Dygoń, IV TM – wychowawcy Marii Bilewicz.

studniowka_zszpinczow001.jpg 

Z aplauzem całej grupy maturzystów powitani zostali cieszący się ich szacunkiem i poważaniem dyrektorzy ZSZ Tadeusz Niewygoda i jego zastępcy: Krzysztof Koniusz i Stanisław Dabiński.

Gromkimi brawami powitany został gość specjalny studniówki starosta pińczowski Jan Moskwa z małżonką Ireną. Bukiet kwiatów od młodzieży był podziękowaniem za opiekę nad nimi w czasie tych lat spędzonych w tej szkole i liczne inwestycje w placówce inicjowane przez starostę, a które pozwoliły na pobieranie nauki w tym zawodu w komfortowych warunkach lokalowych i nowoczesnych pracowniach specjalistycznych.

studniowka_zszpinczow002.jpg 

Bal rozpoczął polonez, w którym uczestniczyli wszyscy uczniowie. a w pierwszej parze tradycyjnie prowadził go dyrektor Niewygoda i tegoroczna maturzystka Karolina Zachariasz. Po nim zabrzmiały tony walca wiedeńskiego zatańczonego przez ponad sto par.

Oficjalnego otwarcia całonocnej zabawy dokonali wspólnie dyrektor szkoły Tadeusz Niewygoda i przewodnicząca Komitetu Studniówkowego Barbara Najberek życząc młodzieży udanego balu po czym lampką szampana wzniesiono toast aby ten bal był szczęśliwym prognostykiem na okres maturalnych zmagań bawiących się na studniówce młodych ludzi.

Do białego rana przygrywał bawiącym się zespół „Duex” i był to radosny, dynamiczny i bardzo udany bal.

fotoreportaż

/Robert Gwóźdź/

 


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (4)
     

- (2012-02-29 14:21:59)

***owy ten polonez jak nieszczescie... 0 gracji ...

- (2012-02-16 18:23:07)

!!!

- (2012-02-13 21:09:02)

masakra z tym polonezem xD prowadząca zaje.... ;)

- (2012-02-12 22:31:46)

Jak sie nazywa ta dziewczyna która "prowadziła" 100dniówke? ta ktora mowiła ze zaprasza na poloneza ?

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Studniówki


Nowe filmy

Wróć do góry