busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówki 2016: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Busku-Zdroju - Cz.1 Polonez

Sezon studniówkowy 2016 zakończył się. W sobotni wieczór we wnętrzu Pałacu w Konarach na swojej studniówce bawili się uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Busku-Zdroju.
Dodano: 2016-02-11, 2020-06-11 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 3374

Bal studniówkowy na bez mała 300 osób rozpoczął tradycyjny staropolski polonez na kilkanaście par, który poprowadził dyrektor szkoły Andrzej Bilewski wraz z nauczycielką Ewą Dydkowską.

ekonomik010.jpg

Po polonezie przyszedł czas na część oficjalną którą poprowadzili: Karolina Bernat i Adrian Sanecki z kl. IIIA. 

Tradycyjny polonez rozpoczął studniówkowy bal. Wspaniała choreografia oraz jego wykonanie przygotowane pod kierownictwem p. Ewy Dytkowskiej. Przepiękne aczkolwiek stosowne kreacje, a wszystko w pięknej sali balowej. Wielkie przeżycie i emocje młodzieży widoczne gołym okiem. Dodatkowym atutem dzisiejszego balu jest fakt, że odbywa się w roku jubileuszu 50-lecia szkoły. To wszystko sprawia, że bal studniówkowy jest balem wyjątkowym i niepowtarzalnym, a jego urok pozostaje na pewno w pamięci na całe życie - mówił dyrektor szkoły Andrzej Bilewski.

ekonomik024.jpg

Były podziękowania dla nauczycieli oraz życzenia dla maturzystów od przybyłych gości.

To już dużo mniej niż 100 dni – to sygnał, że terminy egzaminów tuż, tuż. Wykorzystajcie więc te ostatnie dni jak najefektywniej abyście bez problemu  osiągnęli  zamierzony cel jakim jest matura.  Jak w czasie różnych egzaminów również w tym przypadku wskazana jest odrobina szczęścia. Dlatego dziś, w tą wyjątkową noc, w imieniu grona pedagogicznego, rodziców oraz  własnym  przekazuję Wam wszystkim magiczne talizmany-symbole szczęścia i sukcesu: podkówki, które chronią przed złymi mocami, pomagają pokonywać wszelkie przeciwności losu, niech będą one dopełnieniem wszystkich złożonych Wam tutaj życzeń - mówił dyrektor Andrzej Bilewski.

Nie zabrakło słoników na szczęście, które przedstawicielom maturalnych klas wręczyli: Starosta buski Jerzy Kolarz, wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Andrzejem Gądkiem.

ekonomik004.jpg

Bal studniówkowy uświetnił występ Daniela Pyrza z kl. IIIC. Nie zabrakło eleganckiego walca, w którego rytm na parkiecie wirowało symboliczne 50 par, ponieważ w tym roku szkoła obchodzi swój jubileusz 50-lecia.

ekonomik046.jpg

Na swoim studniówkowym balu bawili się uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego:  IIIa wychowawczyni Justyna Szumilas, IIIb wychowawczyni Ewa Kozłowska, IIIc wychowawczyni Renata Sowińska oraz Technikum nr 1: IVg (kierunek Żywienia i gospodarstwa domowego) wychowawczyni Małgorzata Piwońska, IVh (kierunek Hotelarski) wychowawczyni Krystyna Kaszuba, IVe (kierunek Ekonomiczny) wychowawca Krzysztof Kabata.

ekonomik133.jpg
foto: Edyta Kumor, em

Bal studniówkowy potrwał do białego, niedzielnego rana.

/em/
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry