busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówki 2016: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Włodzisławiu - Polonez

Liceum ZSP w Wodzisławiu bawiło się w Potoku Wielkim. Wspaniały bal studniówkowy na 45 par zainaugurował tradycyjny polonez, który w pierwszej parze poprowadził Dyrektor szkoły, wraz z małżonką.
Dodano: 2016-02-16, 2020-06-11 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 2851

W sobotni wieczór w Potockim Dworze w Potoku Wielkim swoją studniówkę zorganizowali uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych imienia Marii Konopnickiej w Wodzisławiu.

Tradycyjny polonez odtańczyło blisko100 osób z klas o profilu policyjno-prawnym i militarno-sportowym: uczniowie klasy IIIa - wychowawczyni Halina Kurzyńska oraz klasy IIIb - wychowawca Krzysztof Łuszczki, wraz z osobami towarzyszącymi.

studniowka_zsp_wodzislaw003.jpg

W pierwszej parze zatańczyli Dyrektor szkoły wraz z małżonką, a za nimi 45 par - uczniowie wraz z osobami towarzyszącymi. Oficjalnego otwarcia balu dokonał dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wodzisławiu Tadeusz Mendrala.

studniowka_zsp_wodzislaw004.jpg 

studniowka_zsp_wodzislaw001.jpg


Nie zabrakło życzeń od przybyłych gości dla tegorocznych maturzystów. Studniówka, tradycyjny bal studniówkowy wyróżnia się spośród innych zabaw, potańcówek, ponieważ jest dostojny, poważny i odbywa się w życiu tylko raz. Życzę wam, abyście dobrze dzisiaj się bawili, aby zabawa była udana i tak samo udana była wasza matura. Życzę wam abyście realizowali swoje marzenia. Mam nadzieję, że ta dzisiejsza noc na długo pozostanie w waszej pamięci - mówił dyrektor Tadeusz Mendrala.

studniowka_zsp_wodzislaw002.jpg


Uczniowie podziękowali całej kadrze pedagogicznej, dyrekcji oraz rodzicom za trud włożony w wychowanie. Przedstawiciele klas wręczyli bukiety kwiatów.

Młodzież bawiła się rewelacyjnie, zabawa trwała do białego rana.
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (1)
     

-tidididid (2016-02-16 14:11:03)

No jakiś błąd jest i sie obejrzeć nie da.

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Studniówki


Nowe filmy

Wróć do góry