busko.tv

Kliknij i ogladaj

Studniówki 2016: ZSCKP Krzelów - Zabawa

W ostatni weekend karnawału maturzyści z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja w Krzelowie bawili się na swojej studniówce.
Dodano: 2016-02-16, 2018-04-23 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 4747

Tegoroczna studniówka odbyła się w sobotę, 6 lutego, w Zajeździe Złota Rybka w miejscowości Czekaj, koło Krzelowa. Na studniówce bawiło się 19 uczniów technikum wraz z osobami towarzyszącymi.

 

Poloneza, który rozpoczął bal studniówkowy poprowadzili w pierwszej parze uczniowie klasy maturalnej.

studniowka_krzelow004.jpg


Po polonezie przyszedł czas na część oficjalną, którą rozpoczęła Dyrektor szkoły oraz życzenia dla tegorocznych maturzystów, które złożyli zaproszeni goście. Wśród nich znaleźli się: przewodnicząca Rady Powiatu Ewa Kubas-Samociuk, Burmistrz Sędziszowa Wacław Szarek, Dyrektor szkoły Danuta Bronkowska, wychowawczyni Teresa Szarek, nauczyciele oraz rodzice.

Maturzyści otrzymali życzenia w formie listów od Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Muzoł i Starosty Jędrzejowskiego Edmunda Kaczmarka.

Były również podziękowania zarówno dla nauczycieli, zaproszonych gości, jak i rodziców za trud włożony w wychowanie przyszłych abiturientów. Maturzystów reprezentowali: Anna Bartos i Łukasz Ciosek. 

studniowka_krzelow001.jpg


Na ten wyjątkowy wieczór maturzyści przygotowali dwie niespodzianki dla swoich gości i osób towarzyszących - skecz i wesoły taniec "Belgijka".

studniowka_krzelow003.jpg

studniowka_krzelow002.jpg


Szampańska zabawa trwała do białego rana.

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Studniówki


Nowe filmy

Wróć do góry