busko.tv

Kliknij i ogladaj

Wielki Piknik Rodzinny w buskim Smerfusiu

W poniedziałek, 26 maja 2014 r. na Wielkim Pikniku Rodzinnym, który został zorganizowany z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Dziecka, bawiły się maluchy z Niepublicznego Przedszkola "Smerfu¶" z Buska-Zdroju oraz dzieci z Pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Busku-Zdroju.
Dodano: 2014-06-24, 2024-06-13 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 5981

Uroczystego rozpoczęcia Pikniku Rodzinnego dokonała Dyrektor placówki Anna Mazur, która powitała wszystkich przybyłych go¶ci.

W czę¶ci artystycznej, jako pierwsze,
w piosence "Ufoludki" zaprezentowały się najmłodsze dzieci, które przygotowały się pod kierunkiem Beaty Mazanki. Grupa czterolatków - której wychowawczyni± jest Barbara Marzec, za¶piewała piosenkę pt. "Rowerowa Majówka". Natomiast grupa pięciolatków - wychowawczyni Edyta Dufaj, zaprezentowały wiersz oraz piosenkę pt. "Rodzinka".

dzien_mamy_smerfus018.jpg

dzien_mamy_smerfus031.jpg

dzien_mamy_smerfus033.jpg

Największy aplauz wzbudził występ sze¶ciolatek, przygotowywanych przez Agnieszkę Dudek, które wykonały "hawajski" taniec.  Na zakończenie wszystkie dzieci wspólnie za¶piewały piosenkę w języku angielskim.

Przedszkolaki
z dużym zaangażowaniem przygotowały przedstawienie. W profesjonalny sposób
zaprezentowały swoje umiejętno¶ci aktorskie, wokalne oraz taneczne.

dzien_mamy_smerfus034.jpg

dzien_mamy_smerfus010.jpg

Podczas Pikniku zaprezentowali się również uczniowie z Pierwszej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Busku-Zdroju, którzy przygotowali wiersz pt. "Jak dobrze, że cię mam" oraz piosenkę "Nasza mama, zakochana, zadumana".

Mali arty¶ci w podziękowaniu za występ, otrzymali gromkie brawa. Przedstawienie wzbudziło wiele u¶miechu oraz pozytywnych emocji, w¶ród zgromadzonych osób.

Imprezie towarzyszyły liczne gry, zabawy oraz warsztaty tańca break dance, które poprowadzili tancerze z "Akademii Tańca".


/mb/

  


dvd_logo150.jpg

"Wielki Piknik Rodzinny w buskim Smerfusiu" dostępny będzie w wersji DVDChętnych na nabycie płyt prosimy o kontakt:

Realnet - Sklep komputerowy, ul. Batorego 4, Busko-Zdrój
tel. 41 378 17 27, kom 600 785 785  (pon.-pi±tek 9-17, sobota 9-14)
lub   604 509 169.

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     Filmy w kategorii: Aktualno¶ci


Nowe filmy

Wróć do góry