busko.tv

Busko: Konferencja Prasowa Posła Krzysztofa Lipca

W poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r., w Parku Zdrojowy przy Sanatorium Marconi w Busku-Zdroju, odbyła się konferencja prasowa Posła Krzysztofa Lipca, pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w regionie świętokrzyskim.
Dodano: 2015-04-13, 2019-08-22 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 3409

Na dzisiejszą konferencję prasową zostały zaproszone lokalne media. Podczas spotkania Poseł Krzysztof Lipiec przedstawił ulotkę informacyjną dotyczącą Prezydenta Bronisława Komorowskiego "Obiecał i oszukał jak Bronisław Komorowski słowa nie dotrzymał", która jest materiałem Wyborczym Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Ja występuję, można powiedzieć w imieniu sztabu Andrzeja Dudy, a więc licznego zespołu ludzi którzy uznali, że trzeba przestrzec ludzi przed tym, aby nie popełniali więcej tego typu błędów, a więc, aby nie stawiali na tego typu ludzi, którzy nie potrafią dotrzymać publicznie danego słowa. I z całą pewnością w moim przekonaniu tak jest, Bronisław Komorowski należy właśnie do tych ludzi, który obiecał i oszukał tak, jak głosi przesłanie tej ulotki - mówił Poseł Krzysztof Lipiec

lipiec_krzysztof002.jpg

lipiec_krzysztof001.jpg

lipiec_krzysztof003.jpg


Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry