busko.tv

Gowin popiera Gawina - prezentacja kandydatów Stowarzyszenia Busko Busko

Stowarzyszenie Busko Busko wystawa swoich kandydatów w nadchodzących Wyborach Samorządowych z ramienia KWW Stowarzyszenie Busko Busko oraz KWW Razem dla Powiatu. Ich prezentacja miała miejsce podczas festynu 'Baw się z Busko Busko'
Dodano: 2014-10-10, 2019-05-25 , zródło: Ponidzie.TV
Odslon: 2721

 

Stowarzyszenie Busko Busko wystawa swoich kandydatów w nadchodzących Wyborach Samorządowych z ramienia KWW Stowarzyszenie Busko Busko oraz KWW Razem dla Powiatu. Ich prezentacja miała miejsce podczas festynu 'Baw się z Busko Busko'

Podczas imprezy zaprezentowano kandydatów stowarzyszenia na wójtów w poszczególnych gminach powiatu tj. Macieja Gawina na stanowisko Burmistrza MiG Busko-Zdrój, Małgorzatę Mierzwę na stanowisko Wójta Pacanowa, Jana Arendarskiego na stanowisko Wójta Gminy Tuczępy, Jerzego Łukasiewicza na stanowisko Wójta Solca-Zdroju, Janusza Saneckiego na stanowisko Wójta Stopnicy oraz Zbigniewa Janika – kandydata na Wójta Gminy Gnojno. Ponadto na scenę zaproszono wszystkich obecnych kandydatów do rad gmin oraz Rady Powiatu z Prezesem Wojciechem Łukasikiem na czele.

Gowin popiera Gawina...
Specjalne słowa do obecnych na rozpoczęciu imprezy gości skierował, przybyły specjalnie na tę okazję, były minister sprawiedliwości - Jarosław Gowin. Minister mówił o potrzebach, wielkich perspektywach i wyzwaniach, jakie stoją przed buskim powiatem, o problemach, które dotykają wszystkich mieszkańców.

gowin_popiera_gawina.jpg

Mówił o konieczności dokonania zmian w Polsce, podkreślając, że owe zmiany muszą rozpocząć się na szczeblu samorządów w „małej ojczyźnie”. Ma to szczególne znaczenie w perspektywie wyboru, jakiego mieszkańcy poszczególnych gmin dokonywać będą 15 listopada br, bowiem w tych wyborach wybrani zostaną ludzie, którzy będą decydować o przyszłości całej lokalnej społeczności.

Gowin dobitnie wyraził opinię, że "w samorządach nie powinno być polityki, że w samorządach nie powinno być partii”, lecz ludzie, którzy chcą bezinteresownie działać na rzecz regionu.  Minister dodał, że jego obecność jest wyrazem gorącego poparcia kandydatów obu wspomnianych komitetów, bowiem "to są ludzie, którzy dużo zdziałali, nadal działają”, a czy będą mieli szansę w przyszłości, zdecydują wyborcy.

 
Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     

Dodaj komentarz:
 


Filmy w kategorii: Aktualności


Nowe filmy

Wróć do góry