busko.tv

Kliknij i ogladaj

Klub bokserski RING uhonorowany przez Burmistrza Waldemara Sikorę.

Podczas sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, która odbyła się 24 marca 2011 roku, burmistrz Waldemar Sikora wręczył za osiągnięcia sportowe wyróżnienia zawodnikom Bokserskiego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego RING. Klub na Otwartych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w boksie, będących jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski Juniorów i Kadetów, zajął drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji zawodów.
Dodano: 2011-03-29, 2024-03-27 , zródło: ponidzie.tv
Odslon: 5005

Podczas sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, która odbyła się 24 marca 2011 roku, burmistrz Waldemar Sikora wręczył za osiągnięcia sportowe wyróżnienia zawodnikom Bokserskiego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego RING.

Klub na Otwartych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w boksie, będących jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski Juniorów i Kadetów, zajął drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji zawodów.

Zawodnicy: Damian Nowak - wygrał wszystkie walki, zdobył złoty medal i tytuł najlepszego zawodnika mistrzostw, a także tytuł: Mistrz Województwa Świętokrzyskiego w boksie na 2011 r.; Damian Kaszuba i Michał Marek również zdobyli tytuł Mistrza Województwa Świętokrzyskiego w boksie na 2011 r. oraz złote medale.

Klub bokserski RING na podium. Zwycięzcy zakwalifikowali się do udziału w Bokserskich Mistrzostwach Polski w Lublinie. Złoci medaliści otrzymali od burmistrza nagrody w postaci MP3, a trenerzy zawodników: Zdzisław Patalita, Mariusz Dziura i Wojciech Olszowy - pamiątkowe książki.

Podczas zawodów bardzo dobrze wypadli również kadeci Bokserskiego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego RING: Marcin Marcinkowski i Daniel Cygan, zajmując w swych kategoriach drugie miejsca.

Serdecznie gratulujemy tak wspaniałych wyników!

źródło: ww.busko.pl

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.