busko.tv

Kliknij i ogladaj

Klub Muzyczny „Stradivarius” rozpoczął działalność

Tegoroczna edycja przedsięwzięcia koncertowego 'Ponidzie' odbyła się 2 grudnia 2011 r. w nowo otwartym Klubie Muzycznym „Stradivarius” w Domu Kultury w Busku-Zdroju. Przed buską publicznością wystąpili Marzena i Leszek Ślusarscy w recitalu standardów jazzowych oraz Atom String Quartet - jedyny w Polsce kwartet smyczkowy grający jazz.
Dodano: 2011-12-09, 2023-05-07 , zródło: ponidzie.tv
Odslon: 5842

Koncert był porywający, artyści doczekali się aplauzu na stojąco. Doskonała atmosfera koncertu to także zasługa Restauracji – Kawiarni „Cynamonowej”- Mecenasa przedsięwzięcia, która przygotowała kulinarną oprawę imprezy. 

ponidzie_jazz001.jpg 

ponidzie_jazz002.jpg 

Klub Muzyczny „Stradivarius” działający razem z Galerią „U Źródeł” w piwnicach Domu Kultury powstał dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników BSCK, którzy sprawili, że Dom Kultury doczekał się wyjątkowego miejsca na imprezy kameralne: koncerty, spektakle teatralne, popisy kabaretowe.


Otwarcia Klubu dokonali Ci, którzy włożyli w niego najwięcej pracy: Andrzej Grochowski, Mirosław Styczeń i Czesław Rak. Gwarantują oni, że uczestnicy wydarzeń artystycznych w Klubie „Stradivarius” mają zapewnione niezapomniane wrażenia kulturalne w wyjątkowo dopracowanej scenerii.

Źródło: www.bsck.busko.pl

foto: Piotr Kaleta

 Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

  Komentarzy: (0)
     Filmy w kategorii: Kultura


Wróć do góry